iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Krotoszyn

Najsprawniejsze fryzjerki

2021-03-30 09:03:00

Wychowawcy HP 15-2 w Krotoszynie przeprowadzili konkurs „Najsprawniejszy w zawodzie 2021” w kategorii fryzjer. W konkursie udział wzięły tegoroczne absolwentki szkół branżowych współpracujących z tą jednostką.

Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy i umiejętności fryzjerek-uczennic z klas trzecich i zarazem wyłonienie najlepszej uczestniczki, która będzie reprezentowała jednostkę podczas etapu wojewódzkiego konkursu. Przedsięwzięcie zostało przeprowadzone w dwóch etapach. Ze względu na sytuację epidemiczną, wstępne eliminacje do udziału w etapie wewnętrznym wychowawcy przeprowadzili w poszczególnych grupach za pomocą testu sprawdzającego zakres wiedzy uczestniczek. Test składał się z 40 pytań i został przeprowadzony przy zachowaniu wszelkich wymogów formalnych oraz w odpowiednim reżimie sanitarnym. W tegorocznym konkursie udział wzięło 11 uczestniczek, z których do części praktycznej wyłoniono trzy osoby. Przewodniczącą komisji konkursowej została Róża Serek, absolwentka jednostki w zawodzie fryzjer, posiadająca doświadczenie z dotychczasowej pracy w tym kierunku.

Po przedstawieniu reguł konkursu przystąpiono do części praktycznej, w której uczestniczki miały za zadanie wykonanie fryzury zgodnej z tematem „Wojenne dziewczyny” z lat 30-40 XX w. Ocenie podlegała estetyka wykonania, zwinność, porządek na stanowisku pracy oraz efekt końcowy wykonanego zadania. Po upływie regulaminowego czasu, komisja przystąpiła do oceny zadania. W wyniku konsultacji poszczególnych ocen została wyłoniona zwyciężczyni tegorocznego konkursu, którą jednogłośnie została Weronika Adler ze Szkoły Branżowej I stopnia w Kobylinie. Drugie miejsce zajęła Majka Piętowska z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Zdunach,  a trzecie przypadło Klaudii Jarczyńskiej, także ze Szkoły Branżowej I stopnia w Kobylinie.

 Fotorelacja


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Drogeria Natura Krotoszyn
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko
SOLARMAT TOMNICE

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl