Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - DUNYA DONER PRACA

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne
Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.
Biblioteka

Nagroda dla Marleny Nabzdyk

2017-04-05 12:04:00

Zdjęcie: KBP
Podczas XVI Poznańskich Spotkań Targowych Książka Dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców w Poznaniu, odbył się finał kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom”. Dyplom odebrała Marlena Nabzdyk, kierownik Oddziału dla Dzieci i Młodzieży Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie.

Podstawowym celem akcji jest uświadomienie dorosłym, że codzienne czytanie dziecku to najlepszy sposób na rozwój inteligencji emocjonalnej.
 
Nagroda otrzymana przez Marlenę Nabzdyk dotyczyła roku szkolnego 2015/2016, w czasie którego miało miejsce wiele inicjatyw podejmowanych w celu promocji czytelnictwa i książki wśród najmłodszych. Na przestrzeni tych kilkunastu miesięcy biblioteka zorganizowała skierowane do dzieci i młodzieży imprezy czytelnicze, wśród których znalazły się czytanie we wszystkich filiach bibliotecznych Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. Arkadego Fiedlera, pogadanki i warsztaty o wartości czytania, organizowanie imprez dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych.
 
Ogólnopolski Tydzień Czytania Dzieciom, Noc Bibliotek oraz Wakacje z książką, czyli czytanie w czasie wakacji, postrzeganie i propagowanie czytania jako przyjemności spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież z książką. Zachęcanie i przyzwyczajanie rodziców do tego aby czytali dzieciom. Zaproszeni goście czytają w bibliotece, ale również w miejscach nietypowych, przyjaznych do czytania np. szpitalny oddział dla dzieci, Galeria Krotoszyńska, przy fontannie na Rynku, podczas Jarmarku Organizacji Pozarządowych – Festiwal Aktywnych Sąsiadów, wspólne z Bankiem PKO Bank Polski Oddział Krotoszyn. Przez cały rok promowane jest czytanie podczas spotkań w Klubie Mam – miejsca przyjaznego dla najmłodszych dzieci i ich mam.
 
Aby rozpowszechnić akcję Cała Polska Czyta Dzieciom, cały czas trwa akcja „Książka dla noworodka”, która polega na wręczaniu książeczek dla nowonarodzonych dzieci z terenu Krotoszyna. Przy odbiorze aktu urodzenia w Urzędzie Stanu Cywilnego, każdy rodzic otrzymuje książkę z załączoną ulotką o działalności biblioteki. Ma to być zachętą do korzystania z usług książnicy.
 
W tym roku biblioteka otrzymała po raz kolejny nagrodę w konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom w roku szkolnym 2015/2016”. Przyznana nagroda to wielki sukces Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej im. Arkadego Fiedlera, która propaguje akcję już od 15 lat. Z ponad 106 bibliotek z całego kraju, biorących udział w kampanii, kapituła konkursu uhonorowała i przyznała 13 nagród równorzędnych dla najlepiej przeprowadzonych
akcji. Ta prestiżowa nagroda jest więc ogromną radością dla bibliotekarzy i dowodem na to, że ich działania zostały docenione.Fotorelacja
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl