iKrotoszyn.pl reklamy
Biegi

Na trasie maratonu i półmaratonu

2017-04-07 07:04:00
W pierwszą niedzielę kwietnia liczna grupa biegaczy KS Krotosz wzięła udział w IV ICE MAT Półmaratonie oraz w maratonie w Dębnie.

Z powodu słonecznej pogody szansa na poprawę rekordów życiowych była bardzo mała. Mimo ciężkich warunków atmosferycznych dla KS Krotosz był to udany udział w zawodach choć nie obyło się bez interwencji służb ratowniczych dla niektórych zawodników. Na mecie ostrowskiego biegu uhonorowany został Sergiusz Sójka który zdobył trzecie miejsce w kategorii wiekowej M16 z czasem 1:48:26, a w klasyfikacji drużynowej KS Krotosz zdobył 4 lokatę.