iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Krotoszyn

Na rowerach w 2020 rok!

2020-01-07 13:01:00

Zdjęcie: A. Azgier/krotoszyn.pl
Dzięki sprzyjającej aurze, Klub Turystyki Rowerowej "Peleton" zorganizował 1 stycznia, pierwszy w nowym roku rajd rowerowy. Na zbiórce przed krotoszyńskim Ratuszem zebrało się dziewięciu rowerzystów z KTR.

- Pogoda sprzyjała, temperatura termometru wynosiła 4 stopnie, ale odczuwalna około 0. Po zrobieniu tradycyjnej fotki ruszamy na trasę, która wiodła ulicami miasta do ścieżki rowerowej w kierunku Chachalni. Tu krótki postój i jedziemy dalej do parkingu niedaleko studni św Marcina - relacjonuje Antoni Azgier. - Tu zatrzymujemy się na dłużej, by lampką szampana powitać Nowy Rok i życzyć sobie wielu udanych i ciekawych wypraw rowerowych w kraju i poza jego granicami. Przegryzamy słodkimi pierniczkami i robimy mnóstwo fotek (szkoda, że brakowało śniegu) przy szampańskich humorach. Po tym przystanku jedziemy w kierunku Chwaliszewa, a następnie przez Biadki do Gorzupi - komentuje A. Azgier. - Na całej trasie praktycznie pusto. Nieliczne osoby na wioskach ze zdziwieniem ale i uśmiechem odpowiadają na nasze noworoczne życzenia. Tylko w okolicy Krotoszyna wymieniamy pozdrowienia także z nielicznymi biegaczami. W południe zaczyna mocniej wiać, a my w dodatku do Gorzupi jedziemy pod wiatr. Ostatni przystanek robimy przy świetlicy w Gorzupi i po krótkim odpoczynku ruszamy do Krotoszyna wprost na Rynek by przy świątecznych dekoracjach, po przejechaniu ok 30 km zrobić ostatnie fotki.
Przyjemność powitania Nowego Roku na rowerach mieli: Otylia i Kaziu Puchałowie, Jola i Lech Śliwiccy, Jasiu Grząka, Stasiu Stanisławski, Robert Radajewski, Zdzisław Lis i Antoni Azgier. Do zobaczenia na kolejnych rajdach.
 
 
Źródło: krotoszyn.plReklama - OSK AS Maria Maśniak
Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Pralnia Laguna Krotoszyn

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl