Z powiatu

Na emeryturę po 30 latach służby

2021-10-04 14:10:00
Zdjęcie: mł. ogn. Szymon Kujawa
W czwartek, 30 września, w Komendzie Powiatowej PSP w Krotoszynie odbyła się uroczysta zmiana służby w związku z przejściem na emeryturę st. kpt. Dariusza Kulawskiego, funkcjonariusza Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej.

W uroczystym zdaniu obowiązków dowódcy zmiany służbowej udział wziął komendant powiatowy PSP w Krotoszynie wraz z kadrą oraz czynni i emerytowani funkcjonariusze i pracownicy cywilni krotoszyńskiej komendy.

- Po słowach uznania i podziękowaniach z ust kierownictwa komendy za 30-letnią służbę na rzecz drugiego człowieka w szeregach Państwowej Straży Pożarnej był czas na okolicznościowe życzenia od strażackiej braci - informuje st. asp. Mateusz Dymarski, rzecznik prasowy KP PSP.

Wykorzystując uroczysty moment Komendant Powiatowy PSP w Krotoszynie wręczył decyzje o przyznaniu nagród funkcjonariuszom realizującym działania międzynarodowe na terytorium Grecji oraz awansował dotychczasowego zastępcę dowódcy zmiany asp. sztab. Łukasza Klisia na stanowisko dowódcy zmiany.Czytaj również