iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Na ślubnym kobiercu

Mucha czy krawat. Co powinien wybrać pan młody?

2019-10-08 09:50:58

Ślub to wielkie wydarzenie i wbrew pozorom nie tylko panna młoda przejmuje się swoi strojem. Również pan młody ma często dylemat muszka czy krawat?

Pan młody częściej ma problem z wyborem dodatków, które uzupełnią jego ślubną stylizację, niż z wyborem garnituru. Najczęściej dopiero po jego zakupie, panowie orientują się, że nie dopasowali kluczowego dodatku, jakim jest muszka czy krawat i wtedy pojawia się dylemat, co wybrać?

 

Pamiętajmy jednak, że krawat kojarzony jest z większą elegancją, ponieważ jest bardziej formalny. Nie warto skreślać muchy, którą coraz częściej wybierają przyszli małżonkowie. Wszystko zależy od stylu wesela i indywidualnych preferencji. Zarówno przy krawacie, jak i muszce można pokusić się o wybór koloru, czy innych delikatnych wzorów. Bez względu na to, czy zdecydujemy się na muszkę czy krawat, ten element nie może nas „oszpecać”, dlatego raczej nie wybierajmy złotego lub mieniącego się dodatku. Krawat nie może też być zbyt wąski i zbyt szeroki. Raczej postawmy na bardziej uniwersalny kolor. Może być z gładką, drobną fakturą w popularnych kolorach. Ważne, żeby dodatki tworzyły spójną całość. Najpopularniejszym sposobem zawiązania krawatu jest „Windsor”, który doda szlachetności stylizacji.

 

I na koniec warto wspomnieć o muszniku, czyli czymś pomiędzy dwoma wspomnianymi dodatkami. Wybierając go kierujemy się takimi samymi zasadami, jak w przypadku krawata i muszki.
Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl