iKrotoszyn.pl reklamy
Triathlon

Monika znów nie zawiodła

2022-06-23 12:06:00

We Wronkach rozpoczęły się zawody z cyklu Samsung River Triathlon Series 2022. W tym roku w ramach cyklu rywalizacja odbędzie się w miejscowościach: Gorzów Wielkopolski, Wronki, Konin, Koło, Międzychód oraz Uniejów.


W każdym z tych miast zostaną rozegrane dystanse 1/8 IM oraz 1/4 IM - indywidualnie oraz w sztafetach. Aby zostać sklasyfikowanym w całym cyklu, należy wziąć udział w 4 z 6 zawodach, które wchodzą w skład cyklu i uzbierać największą liczbę punktów.

W Samsung River Triathlon Series biorą udział zawodnicy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z triathlonem oraz profesjonaliści. A trasa przebiega malowniczymi, nadwarciańskimi rejonami.

 

Do rywalizacji na dystansie 1/8 IM stanęła krotoszynianka Monika Jadczak, która ze startu na start udowadnia swoją wartość w zawodach triathlonowych, mimo młodego wieku. I tym razem Monika nie odpuściła z czasem 1 godzina 09 minut i  52 sekundy zajęła trzecie miejsce w kategorii open wśród kobiet. Trzeba dodać, że Monika przegrała z wielokrotną mistrzyni polski amatorów Natalią Krawczyk.
Czytaj również

MALINOWY ZAKĄTEK
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT FOTOWOLTAIKA
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B