iKrotoszyn.pl reklamy
Triathlon

Monika na podium w Białymstoku

2022-08-25 06:08:00

W niedzielę, 21 sierpnia w Białymstoku rywalizowali sportowcy specjalizujący się w triathlonie, czyli w rywalizacji w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Na starcie zawodów pojawiła się krotoszynianka Monika Jadczak.


W ramach tej imprezy odbyły się mistrzostwa Polski w triathlonie AG, paratriathlonie, aquabike, Puchar Polski, Turniej Nadziei Olimpijskich. Start, meta, strefa zmian i biuro zawodów każdej z imprez zlokalizowane były na terenie Ośrodka Sportów Wodnych „Dojlidy”. Widowiskowe starty uczestników odbywały się na plaży. Łącznie w imprezie w różnych kategoriach wiekowych i na różnych dystansach wzięło udział ponad 400 osób. Białostockie zawody były finałem cyklu Elemental Tri Series, który w tym roku odbywał się także w Olszynie, Rzeszowie i Krakowie-Niepołomicach.

 

Na dystansie olimpijskim wystartowała Monika Jadczak. Był to jej pierwszy start na takim dystansie (1500 m pływania – 40 km jazdy na rowerze – 10 km biegu) oraz ostatni start przed Mistrzostwami Europy w Hiszpanii. Monika ponownie nie zawiodła i z czasem 2 godziny 19 minut 35 sekund zajęła drugie miejsce Mistrzostw Polski AG K20.

 

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
SŁOWIK - SPRZEDAŻ CHOINEK KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.