iKrotoszyn.pl reklamy
Duathlon

Monika na podium MP Lotto Duathlon Energy Rumia

2022-04-29 11:04:00

Głównym punktem rywalizacji mistrzostw Polski w Lotto Duathlon Energy Rumia był wyścig Elity, Młodzieżowców i Juniorów. A na starcie pojawiła się krotoszynianka Monika Jadczak.

Mistrzostwa Polski w Duathlonie w Rumii rozpoczęły się od walki amatorów. Rywalizacja stała na wysokim poziomie.

Najszybszym amatorem w kategorii open był Sergiusz Sobczyk. Wygrał w Rumii drugi raz z rzędu. Pokonał trasę z wynikiem 53:25. Najszybszą kobietą AG Open była Magdalena Lenz. Zameldowała się na mecie z wynikiem 59:55.

Do rywalizacji w kategorii KAG2 przystąpiła Monika Jadczak. Był to pierwszy start krotoszynianki w Mistrzostwach Polski w Duathlonie. Do pokonania miała 5 km biegu, 20 km jazdy na rowerze i na koniec 2,5 km biegu. Monika cały czas boryka się delikatną kontuzją, ale start na Mistrzostwach Polski okazał się dodatkową motywacją do udziału w zawodach. Pierwsze 5 km biegu pokonała w czasie 20 minut i 30 sekund (nowy rekord Moniki na 5 km). Jazda na rowerze przebiegła bardzo dobrze czas do pokonania 20 km to 35 minut i 5 sekund co pozwoliło jej zająć pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej w jeździe na rowerze. Na koniec zawodów bieg na 2,5 km, który to dystans Monika pokonała w czasie 9 minut i 51 sekund. Finisz Monika osiągnęła po 1 godzinie 7 minutach i 3 sekundach jest to suma wszystkich czasów oraz strefy zmian. Czas, który uzyskała pozwolił jej zająć trzecie miejsce w MP Lotto Duathlon Energy Rumia.

Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.