iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Mobilne miasteczko rowerowe w rozdrażewskiej szkole

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

W Szkole Podstawowej w Rozdrażewie oraz Nowej Wsi odbyło się oficjalne przekazanie mobilnego miasteczka rowerowego.

- Miasteczko to przykładowy kompleks obiektów w wersji mobilnej, przeznaczony do nauki przepisów ruchu drogowego i praktycznego szkolenia w zakresie ruchu pieszych oraz przede wszystkim do nauki jazdy na rowerze - informują krotoszyńscy policjanci, którzy wzięli udział w tym wydarzeniu.

- Miasteczko dostarczyło niesamowitych wrażeń uczniom klas 1-4, którzy podczas przejścia oraz przejazdu rowerem po torze musieli zachować ostrożność na przejściach dla pieszych, przed przejazdem kolejowym, na rondzie oraz na skrzyżowaniach ze światłami. Od teraz nauka przepisów ruchu drogowego i przygotowania do egzaminu na kartę rowerową będzie prawdziwą przyjemnością i zabawą! W każdej klasie policjantka przeprowadziła z uczniami pogadankę dot. bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz prawidłowych zachowań w drodze do oraz ze szkoły - relacjonują mundurowi.

Projekt pn. "Zakup mobilnych miasteczek rowerowych dla szkół Podstawowych z terenu Gminy Rozdrażew" dofinansowany jest przez Fundusz Europejski i realizowany jest przez rozdrażewski samorząd.

Źródło: KPP Krotoszyn


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.