Bank Spółdzielczy w Krotoszynie

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Szkółka Roślin Ozdobnych Bielawni
Na sygnale


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura Informator rynku pracy
Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Z powiatu

Mobbing i zastraszanie w krotoszyńskim biurze ARiMR? Sprawę bada Poznań

2021-03-31 12:03:00

Czy w krotoszyńskim biurze Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa stosowany jest mobbing i zastraszanie pracowników? Takie zarzuty pojawiają się w piśmie skierowanym do naszej redakcji.

Autorzy pisma - pracownicy - zaznaczają, że w krotoszyńskim ARiMR od jakiegoś czasu źle się dzieje. - Kierownik, który dotychczas starał się być sprawiedliwy i wyrozumiały nagle zmienił się nie do poznania - brzmi jedno ze stwierdzeń zawartych w przekazanym nam dokumencie. Zmiana ta - jak czytamy w piśmie - miała nastąpić po przyjściu do biura, pewnej kobiety...

Tu sprawę ucinamy, bowiem również w tej kwestii nie wypowiadają się przełożeni krotoszyńskiego kierownika ARiMR. - Z uwagi na konstytucyjne prawo do prywatności i przepisy o ochronie danych osobowych nie możemy odnieść się do kwestii związanych z pracownikiem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, który nie pełni funkcji publicznych - informuje Dominika Koziczyńska, główny specjalista ds. informacji i promocji w Wielkopolskim Oddziale Regionalnym ARiMR w Poznaniu.

 

Poprosiliśmy o wyjaśnienia i odniesienie się do tej sprawy Andrzeja Skrzypczaka, kierownika biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Krotoszynie. Ten jednak odmówił komentarza i odesłał nas właśnie do rzecznika prasowego wielkopolskiego oddziału ARiMR.

 

Prawdopodobnie pismo tej samej treści trafiło też do Poznania, a kwestia zawartych w nich zarzutów jest właśnie analizowana. Warto dodać, że w korespondencji pojawiają się informacje o mobbingu i zastraszaniu pracowników.

 - W związku z wpływem do ARiMR w Poznaniu anonimowego pisma, w którym zostały podniesione zarzuty dotyczące funkcjonowania i stosunków interpersonalnych w Biurze Powiatowym ARiMR w Krotoszynie, Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR zlecił przeprowadzenie kontroli doraźnej. Postępowanie kontrolne w Biurze Powiatowym ARiMR w Krotoszynie w celu zweryfikowania zarzutów i oceny relacji interpersonalnych pomiędzy przełożonymi, a pracownikami Biura Powiatowego ARiMR nie zostało zakończone. Po zapoznaniu się z wynikami kontroli Dyrektor Wielkopolskiego Oddziału Regionalnego ARiMR podejmie stosowne decyzje - wyjaśnia Dominika Koziczyńska.

Do sprawy będziemy wracać.

(raf)(alf)

Drive Intermarché – szybkie i wygodne zakupy spożywcze przez Internet.


SKŁADY BUDOWLANE CZAJKA
Reklama - OSK AS Maria Maśniak

iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna


iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową