iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS


Informator rolniczy - dla rolnika
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Piłka nożna

Młoda Astra z pucharem!

2020-01-21 08:01:00

Drużyna Astry Krotoszyn zwyciężyła w turnieju piłki halowej w kategorii młodzików, zorganizowanym w Koźminie Wielkopolskim.

W szranki zawodów stanęły po dwie drużyny z Koźmina Wielkopolskiego, Orła Mroczeń, Astry Krotoszyn oraz po jednej ekipie z Wisły Borek Wlkp. i Antonio Jarocin. I to właśnie ta ostatnia drużyna była stawiana w ścisłym gronie faworytów do zwycięstwa.

 

Zespoły przydzielono do dwóch grup, z których do dalszej fazy - półfinałów, awansowany po dwie najlepsze. A tymi okazały się Orzeł Mroczeń I i Astra Krotoszyn II oraz Wisła Borek Wlkp. i Orzeł Mroczeń II. Niespodzianką był więc brak w tej rundzie jarocinian.

W pierwszym spotkaniu półfinałowym Astra II gładko pokonała drużynę z Borku 3:0. W drugim meczu decydującym o wejściu do finału spotkały się dwa zespoły z Mroczenia. Lepsza okazała się ekipa oznaczona numerem 1.

 

W meczu o trzecie miejsce zwyciężył Borek Wlkp. Finał to zacięta walka do samego końca, pomiędzy drużyną prowadzoną przez Tomasza Barana, a ekipą z Mroczenia. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia. Żadnej z drużyn nie udało się umieścić piłki w bramce przeciwnika. O zwycięstwie decydowała więc seria rzutów karnych. W tych bohaterem został golkiper krotoszynian Patryk Figlak, który obronił dwa rzuty karne. Oczywiście zwycięstwo Astry było możliwe dzięki jego kolegom z drużyny, którzy dopełnili całości, dwukrotnie pokonując bramkarza Orła. Wynikiem 2:0 dla Astry Krotoszyn, po serii rzutów karnych, zakończył się więc finał koźmińskiego turnieju.

 

W zawodach znakomicie zagrał Szymon Ratajczak, także podopieczny Tomasza Barana. Jego znakomita gra w całym turnieju została zauważona przez pozostałych szkoleniowców. Do Szymona trafiła statuetka MVP turnieju. Najlepszym bramkarzem zawodów został golkiper drużyny z Borku.

 

Tabela końcowa

1. Astra Krotoszyn II

2. Orzeł Mroczeń I

3. Wisła Borek Wlkp.

4. Orzeł Mroczeń II

 

 Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Adam 1 agencja reklamowa

Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl