iKrotoszyn.pl reklamy
Jiu Jitsu

Mistrzowskie popisy Maximiliana i Manuela

Bracia Janiccy, 10-letni Maximilian i sześcioletni Manuel,  to zawodnicy klubu Frontline Academy Poland. We wrześniu stanęli na podium w zawodach brazylijskiego jiu-jitsu.

Maximilian jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 8 w Krotoszynie. Dwukrotnie stanął na podium w zawodach najwyższej rangi ADCC w Warszawie oraz  SOLT w Opolu.

ADCC (Abu Dhabi Combat Club) to prekursor i największa na świecie organizacja submission fightingu, organizator prestiżowego turnieju ADCC World Submission Fighting Championships, w którym rywalizują czołowi grapplerzy świata. 

We wrześniu stołeczna Arena Ursynów gościła TOP grapplerów w ramach eliminacji  do Mistrzostw Świata ADCC w Las Vegas 2024. ADCC trialsy, to wydarzenie najwyższej rangi, na którą przybyło blisko 800. zawodników z całego świata. Maximilian zajął pierwsze miejsce na Mistrzostwach ADCC European, Middle East & African Championship 2023, zostając Mistrzem Europy Bliskiego Wschodu i Afryki ADCC 2023.

Zdobył także tytuł Wicemistrza Polski w zawodach SOLT Mistrzostwa Polski 2023 (No-Gi).

Z kolei jego młodszy brat Manuel w swoim debiucie zajął drugie miejsce w XIII Pucharze Polski No Gi Jiu Jitsu 2023 w Luboniu.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.