iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Minęło 15 lat...

Zdjęcie: kobylin.pl/W. Kupczyk

Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów Koło w Kuklinowie obchodzi 15 rocznicę powstania. Z tej okazji w Sali Wiejskiej w Kuklinowie odbyła się uroczystość.

W trakcie uroczystości została zaprezentowana działalność Koła, a zasłużonym działaczom wręczono odznaczenia związkowe i dyplomy okolicznościowe. W części artystycznej wystąpił chór Familia. Na zakończenie wszystkich zaproszono do wspólnej zabawy.

Życzenia jubilatom złożył burmistrz Kobylina Tomasz Lesiński. - Składam serdeczne gratulacje i słowa uznania za dotychczasową działalności. Dziękuję za pełną zaangażowania działalności w Kole. Życzę Państwu, by Wasz kapitał intelektualny i życiowy był odpowiednio doceniony i by nikt z ludzi starszych nie czuł się samotny, czy opuszczony. Niech każdy Wasz kolejny dzień wypełnia ludzka życzliwość, wdzięczność i pomoc. Życzę zdrowia, które pozwoli na długie cieszenie się aktywnością zawodową i społeczną. Energii ,dzięki której będą Państwo mogli realizować swoje marzenia. Empatii dającej zadowolenie z pomocy innym, bardziej potrzebującym wsparcia. Cierpliwości by przekazać zgromadzony kapitał wiedzy młodemu pokoleniu. I wreszcie satysfakcji, będącej owocem dobrze przeżywanych lat.

Źródło: kobylin.pl
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.