iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

Miał słabość do drogich perfum... Za kratkami może spędzić nawet pięć lat

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

- Kryminalni z Krotoszyna ustalili personalia złodzieja, który wybrał się na darmowe zakupy do jednej z miejscowych drogerii. Ostatecznie okazało się, że 25-latek w ciągu dwóch dni ukradł osiem sztuk perfum o łącznej wartości 1 879,92 zł - informuje policja.

 

11 kwietnia w jednej w krotoszyńskich drogerii pracownice sklepu zauważyły, że na półce z perfumami brakuje czterech sztuk markowych perfum. - Po sprawdzeniu zapisu monitoringu wewnętrznego okazało się, że młody mężczyzna tego dnia wcale nie robił zakupów, tylko kradł drogie perfumy. Ten sam mężczyzna odwiedził drogerię 3 kwietnia i również wykorzystał moment nieuwagi i włożył do swojej torby cztery perfumy, po czym opuścił sklep nie płacąc za nie - opisują krotoszyńscy mundurowi. - Policjanci z dochodzeniówki przyjęli od kierowniczki sklepu zawiadomienie, natomiast operacyjni podjęli czynności mające na celu ustalenie personaliów mężczyzny. Do zatrzymania mężczyzny doszło na ul. Kobylińskiej w Krotoszynie w okolicy galerii Mozaika.

25-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego został zatrzymany i dowieziony do komendy policji w Krotoszynie, gdzie usłyszał zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym grozi mu do pięciu lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.