iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - MEBLE Krotoszyn | MEB-TRANS – Ireneusz Sobczak

Reklama - Sprzedaż opału - Skup złomu - usługi transportoweReklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm
Rynek Pracy powiatu krotoszyńskiego - oferty pracy oraz artykuły tematyczne

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Bez względu od tego, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz, możesz wspierać naszą zakładkę ipomagamy aktywnie.
Piłka nożna

Mecz oldbojów odwołany. Komplikuje się sytuacja seniorów Astry. Zamiast u siebie, grają na wyjeździe

2019-09-10 09:09:00

Zaplanowany na 13 września mecz oldbojów Astry Krotoszyn z Polonią Środa Wlkp. został odwołany. Na tym nie koniec problemów piłkarzy z grodu Krotosa.

W najbliższy piątek, w ramach obchodów 90-lecia Astry Krotoszyn, miał być rozegrany mecz piłkarski pomiędzy drużyną oldbojów gospodarzy, a Polonią Środa Wlkp. Jak nas poinformował Mariusz Ratajczak, prezes klubu, spotkanie z uwagi na rozpoczynającą się rewitalizację w tym rejonie miasta, nie może zostać rozegrane. Meczu więc nie będzie.

To jednak - można by rzec - najmniejszy problem krotoszyńskiego klubu. Okazuje się bowiem, że drużyna seniorów ma spory kłopot ze znalezieniem zastępczego boiska do rozgrywania meczów ligowych. A przypomnijmy, że rewitalizacja Błoni, w tym stadionu, ma potrwać do 2021 roku. Trzeba też dodać, że obecny sezon podopieczni Krzysztofa Wewióra rozpoczęli znakomicie i po pięciu kolejkach znajdują się w czubie tabeli V ligi. Szkoda byłoby stracić tak cenny dorobek już na starcie rozgrywek.

 

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, trwają rozmowy z "sąsiadami" o udostępnienie boiska seniorom Astry. O ile udało się w tej kwestii porozumieć z Kobylinem, o tyle z pobliskim Koźminem Wlkp. już tak łatwo nie jest. Jak już wcześniej informowaliśmy, mecze ligowe (dom) seniorów Astry, pierwotnie miałyby być rozgrywane na zmianę, na tych dwóch boiskach. Problemem jest jednak obawa działaczy sąsiednich klubów o stan murawy, która byłaby bardziej eksploatowana. W najbliższych dniach, a może godzinach, powinniśmy poznać efekty rozmów na linii Krotoszyn - Koźmin Wlkp., które prowadzą przedstawiciele tych ośrodków sportu.

 

Póki co, najbliższe spotkanie, które miała rozegrać przed własną publicznością Astra z ekipą Orła Mroczeń, odbędzie się na wyjeździe. Prezes krotoszyńskiego klubu, mimo wszystko jest jednak optymistą. - Generalnie uważam, że na wyjazdach gramy lepsze spotkania. U siebie, na tej twardej murawie, ciężko było o dobrą grę. Na pewno będzie to utrudnienie, ale musimy to jakoś przetrwać i za dwa lata będziemy grać na super stadionie - mówi Mariusz Ratajczak. Treningi, pierwszy zespół Astry, będzie prawdopodobnie odbywał na boiskach w Kobiernie i Chwaliszewie (przewijają się też Biadki), choć i tam - szczególnie w tym pierwszym przypadku - są obawy o stan murawy.

 

Mniej problemów mają zespoły młodzieżowe największego klubu piłkarskiego w powiecie. Treningi i mecze ligowe będą odbywały się na boiskach w Chwaliszewie, Kobiernie, a także na murawie Towarzystwa Miłośników Piłki Nożnej przy ul. Sulmierzyckiej w Krotoszynie.

 

 Reklama - PROMATIX KROTOSZYN - RTV, AGD, SPRZĘT POD ZABUDOWĘ

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska


Reklama - ADAM1.PL - Agencja Reklamowa, Studio Graficzne, Drukarnia

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Reklama internetowa w gazecieAutopromocja ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl