iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Maleńczuk na Więc Wiecu

Maciej Maleńczuk będzie gwiazdą pierwszej tegorocznej edycji krotoszyńskiego Więc Wiecu.

Pierwszy tegoroczny Więc Wiec odbędzie się w sobotę, 1 lipca na krotoszyńskim Rynku. Początek imprezy zaplanowany jest na godz. 18:00, a na scenie wystąpią: Output, Cyrk Deriglasoff oraz Maciej Maleńczuk.

Output, to grupa powstała w 2022 roku kapela w której wspólną muzyczną drogę odnaleźli krotoszyńscy muzycy występujący w przeszłości i obecnie w wielu ciekawych muzycznych projektach. Będzie to ich pierwszy oficjalny koncert.

Cyrk Deriglasoff, to nowe „wcielenie” Olafa Deriglasoffa – instrumentalisty i wokalisty, od ponad trzydziestu lat związanego z muzyką alternatywną i ze sceną niezależną. Po latach mocniejszego grania Olaf wraca do źródła – grania energetycznej, melodyjnej muzyki z dodatkiem kpiarskiego tekstu, które to połączenie znają słuchacze choćby z Dzieci Kapitana Klosa – pierwszego zespołu Olafa. Nowe dziecko Olafa prezentuje styl Wodewil Punk, czyli źli chłopcy śpiewają słodkie melodie.

Macieja Maleńczuka nikomu przedstawiać nie trzeba - Homo Twist, Pudelsi, Yugopolis, Psychodancing, występy solowe, współpraca z Wojciechem Waglewskim, Hasiokiem i wiele innych ciekawych projektów na stałe wpisało się w karty historii polskiej muzyki. TEN, o którym się mówi nie do podrobienia, naturalny, dowcipny, czasem brutalny - bo takie jest życie! Jego wizytówki muzyczne mówią same za siebie Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno.

Źródło: KOK
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.