iKrotoszyn.pl reklamy
Koźmin Wielkopolski

„Mała książka – wielki człowiek” w bibliotece

Zdjęcie: Biblioteka Publiczna MiG w Koźminie Wlkp.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim, po raz kolejny, bierze udział w projekcie „Mała książka – wielki człowiek”.

Książnica zaprasza rodziców z dziećmi przedszkolnymi (roczniki 2016-2019) do wzięcia udziału w akcji. Wystarczy przyjść do biblioteki, założyć kartę czytelnika przedszkolakowi i odebrać wyprawkę czytelniczą. - W jej skład wchodzi książka autorstwa Wojciecha Widłaka oraz karta do zbierania naklejek. Za każdą wizytę zakończoną wypożyczeniem książki maluch dostaje naklejkę. Po zebraniu wszystkich Mały Czytelnik zostaje uhonorowany imiennym dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowanie - informuje biblioteka. - Dzięki udziałowi w projekcie dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego.

W wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach wynikających z częstego odwiedzania biblioteki. Książki dostępne również w języku ukraińskim.

Źródło: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.