iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

"Maciusiowe Talenty" z sukcesami

Przedszkole nr 7 "Maciuś" z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie, co roku dla dzieci organizuje konkurs pod hasłem "Maciusiowe Talenty".

 

To właśnie w tym konkursie skrzydła rozwinęli Nadia Wojtaszak oraz Dominik Szóstak z Przedszkola nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Krotoszynie Oddział w Bożacinie.

Nadia uczestniczyła w eliminacjach powiatowych do XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023, którego organizatorem był Krotoszyński Ośrodek Kultury. Zdobyła tam drugie miejsce kwalifikując się do Rejonowego XXVI Festiwalu Piosenki Przedszkolaków. To wydarzenie odbyło się 30 maja w Kaliszu. Tam także zdobyła drugie miejsce, jednocześnie przechodząc do finału XXVI Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Przedszkolaków Czerwonak 2023 w Koziegłowach koło Poznania. W tym konkursie, który odbył się 4 czerwca, Nadia - mimo przeziębienia - pięknie zaśpiewała piosenkę „Zostań moją przyjaciółką”. Warto dodać, że tego samego dnia po południu, wracając z finału, pomimo choroby, uczestniczyła, wraz z kolegą Dominikiem Szóstakiem, w XIII Otwartym Przeglądzie Piosenki Przedszkolaka „Wielki Mały Człowiek” w Koźminie Wlkp. W swojej kategorii wiekowej 6-7 lat zaśpiewała piosenkę o przyjaciółce zdobywając „Brązowy dzwoneczek”. Natomiast Dominik w kategorii do 5 lat zaśpiewał piosenkę „Wiosna w ogródku” zdobywając „Brązowy dzwoneczek”.

Po drodze były jeszcze inne występy. Nadia przeszła kwalifikacje do przesłuchań VII Lajk Song Festiwal Konin 2023, który odbył się 20 maja. Młode talenty wzięły także udział w XXV Festiwalu Ekologicznym organizowanym przez Gminne Centrum Kultury w Cieszkowie, zdobywając drugie miejsce.Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.