Wydarzenia

Łukasz Kaczmarek podarował mieszkańcom Krotoszyna złoty medal Mistrzostw Europy w siatkówce!

Łukasz Kaczmarek podarował mieszkańcom Krotoszyna złoty medal Mistrzostw Europy w siatkówce!

Wracamy do wczorajszego spotkania z "Dumą Krotoszyna" Łukaszem Kaczmarkiem. To wydarzenie odbyło się na krotoszyńskim Rynku. Przybyło na nie wielu siatkarskich kibiców, którzy w ten sposób chcieli podziękować za wspaniałą grę i emocje, których dostarcza nam wszystkim podczas meczów reprezentacji Polski i ZAKSY Kędzierzyn Koźle.

Wczoraj na naszym fanpage'u relacjonowaliśmy na żywo to wydarzenie. Warto jednak jeszcze raz odnieść się do jednego wątku.

Podczas spotkania Łukasz Kaczmarek podarował złoty medal Mistrzostw Europy - jak sam powiedział - wielkiemu przyjacielowi całej jego rodziny - ks. Aleksandrowi Genderze. Na ręce proboszcza trafiła także okolicznościowa koszulka z ME. Medal zostanie umieszczony przy jednym z ołtarzy w kościele.

- Jednak nie jest to z mojej strony gest skierowany jedynie do naszej rodzinnej parafii, ale dla wszystkich mieszkańców Krotoszyna, których nieustanne wsparcie odczuwam na każdym turnieju. Bazylika pod wezwaniem świętego Jana Chrzciciela w Krotoszynie jest dla mnie szczególnym miejscem - napisał po spotkaniu w mediach społecznościowych Ł. Kaczmarek.

 





- Fotorelacja -

Z regionu


Czytaj również

iKrotoszyn.pl reklamy
SKLEP WIELOBRANŻOWY MICHAŁ DROSZCZ - KOŹMIN WIELKOPOSLKI

iKrotoszyn.pl reklamy
IGLOO KROTOSZYN KLIMATYZACJE

iKrotoszyn.pl reklamy
WALBET

iKrotoszyn.pl reklamy
LAGWOOD4

iKrotoszyn.pl reklamy
ZAKĄTEK ZDROWIA

iKrotoszyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iKrotoszyn.pl reklamy
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl

iKrotoszyn.pl reklamy