iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Krotoszyn

Ludowcy przed wyborami do PE

2019-04-30 07:04:00

Andrzej Grzyb, poseł do Parlamentu Europejskiego gościł w Krotoszynie. Polityk będzie ubiegał się o reelekcję w nadchodzących wyborach, 26 maja.

Obok A. Grzyba zasiedli także m.in. Stanisław Szczotka, starosta krotoszyński i zarazem szef ludowców w powiecie oraz Franciszek Marszałek, burmistrz Krotoszyna, prezes miejsko-gminnych struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego.

 

Europarlamentarzysta podsumował swoje dotychczasowe działania. A zajmował się przede wszystkim - czystym powietrzem i energią, rynkiem pestycydów. Interweniował także w sprawie ochrony dotychczasowych inwestycji polskich rolników i krajowych producentów biopaliw. Zainicjował również powstanie i został sprawozdawcą PE do raportu "Wytyczne UE i mandat Specjalnego Wysłannika UE ws. promocji wolności religii i wyznania poza UE". Dane pokazują, że na świecie prześladowanych jest nawet 230 mln chrześcijan. Warto także dodać, że A. Grzyb przez osiem lat działał w PE na rzecz zniesienia zmian czasu.

- Nikt o takich kwestiach nie mówi. Poruszane są tematy zastępcze. Myślę, że to doświadczenie naszego prezesa jest doskonałą rekomendacją do tego, żeby zdobył dobry wynik, co w konsekwencji powinno się przełożyć na to, żeby dalej był europosłem - mówił F. Marszałek.

 

Nie zabrakło także tematu uczestnictwa PSL-u w Koalicji Europejskiej. - Osobiście uważam, że jest to bardzo dobra i słuszna decyzja. W ostatnich wyborach do polskiego parlamentu ledwo się prześlizgnęliśmy przez próg pięciu procent. W związku z tym zakładanie, że osiągniemy 15 procent w wyborach do europarlamentu jest fikcją. Natomiast posądzanie PSL-u w niektórych kręgach, że jesteśmy zwolennikiem gender, małżeństw homoseksualnych itd., mija się z prawdą. PSL był, jest i pozostanie partią konserwatywną, gdzie nasze korzenie w chrześcijaństwie są głęboko zakorzenione - mówił S. Szczotka.

 

 Fotorelacja

Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl