iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z powiatu

LPR w akcji

2019-06-07 09:06:00

Zdjęcie: dh Szymon Sikora PHOTOsikora
Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 21) z Michałkowa jest często wykorzystywany do zdarzeń w powiecie krotoszyńskim. Tak było też wczoraj.

Około godziny 14.00 koźmińscy strażacy zostali wezwani do zabezpieczenia lądowiska dla śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Wyrębinie. Tam u starszego mężczyzny doszło do utraty przytomności. Został on przetransportowany do szpitala w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Po raz drugi śmigłowiec LPR został wezwany do wypadku na trasie Rozdrażew - Koźmin. Tam ucierpiały dwie osoby. Ich obrażenia całe szczęście nie były tak poważne, aby był konieczny transport lotniczy do specjalistycznej placówki medycznej.

 

Z kolei po godz. 16.00 LPR został wezwany do Rozdrażewa. Tam dachował samochód osobowy. Strażacy zabezpieczyli teren działań, następnie przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w zdarzeniu. Po przybyciu na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego osoby poszkodowane trafiły pod opiekę personelu medycznego. Na miejsce zadysponowany został również LPR, strażacy zabezpieczyli wyznaczone miejsce lądowania śmigłowca. Po wykonaniu czynności medycznych mężczyźni biorący udział w zdarzeniu przetransportowani zostali ambulansem do Szpitalnego Oddziału Ratunkowego.

 

 

 
Reklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl