iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE
TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów

Informator rolniczy - dla rolnika
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator rynku pracy
iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wybory

Liczą na wynik dwucyfrowy w wyborach

2019-09-03 14:09:00

Dziś, podczas konferencji prasowej, oficjalnie przedstawiono kandydatów PSL - Koalicja Polska do parlamentu w okręgu 36. Najpierw kandydaci pojawili się w Kaliszu. Następnie udali się do kolejnych miast w regionie, w tym do Krotoszyna.

Listę PSL w okręgu 36 otwiera wieloletni poseł i europoseł Andrzej Grzyb, który dziś podczas konferencji prasowej na krotoszyńskim Rynku, przedstawił kolejnych kandydatów do Sejmu.

Drugie miejsce zajmuje poseł Piotr Walkowski, trzeci jest sekretarz gminy Krzywiń - Bartosz Kobus. Czwarta w tym gremium jest Agnieszka Góralczyk z powiatu pleszewskiego. Piąte miejsce należy do Franciszka Marszałka - burmistrza Krotoszyna, a za nim znajduje się Wiesława Małycha - sołtys Lasocic. Jan Grzesiek, to kolejny kandydat, radny Sejmiku z powiatu jarocińskiego. Ósme miejsce przypadło Grzegorzowi Martynowi z powiatu rawickiego.

Kolejni to: Martyna Banaś - sekretarz gminy Godziesze Wielkie, Piotr Pierzchlewicz z powiatu gostyńskiego, Jacek Konopka - samorządowiec i przedsiębiorca reprezentujący Kalisz. 12. na liście do Sejmu jest Janusz Perski, a 13. z KUKIZ 15 - Beata Kucharska.

Na kolejnych miejscach są: Karolina Piekarska-Nowak z Kalisza, Agnieszka Rybacka Alojzy Motylewski z Ostrowa Wlkp., Małgorzata Krakowiak reprezentująca ziemię leszczyńską, Kinga Kożańska z powiatu ostrowskiego, Bożena Wysota z rejonu Ostrzeszowa, a 20. Dorota Kinal z powiatu kościańskiego.

Trzecią dziesiątkę otwiera Maciej Wasielewski - starosta pleszewski oraz krotoszynianka Joanna Kobus-Marczak. 23. jest Andrzej Kubiak z powiatu gostyńskiego, a listę zamyka Krzysztof Grabowski, wicemarszałek Sejmiku.

 

Zdaniem lidera listy, ugrupowanie stać na wynik dwucyfrowy w wyborach. A. Grzyb odniósł się także do informacji z ostatniej chwili, dotyczącej ogłoszenia przez Grzegorza Schytynę, Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, jako kandydatki Koalicji Obywatelskiej na przyszłego premiera. - Ta propozycja pewnie wywoła zamieszanie wśród partii rządzącej, bo spodziewali się pewnie, że to Schetyna będzie kandydatem na premiera. Osobiście powiem też, że mnie zaskoczył pozytywnie.

 

Konferencji prasowej przysłuchiwali się także uczniowie ZSP 2 w Krotoszynie.

 

 

Kolejnymi miejscami spotkań z dziennikarzami tego dnia kandydatów PSL - Koalicja Polska w okręgu 36 są: Ostrów Wielkopolski i Ostrzeszów.

 

 


Restauracja Ukraińska Barwinek

Fotorelacja

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI


Adam 1 agencja reklamowa


Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl