iKrotoszyn.pl reklamy
WOŚP

Licytacje Złotego Serduszka i Złotej Karty, wizyta ekipy TVN i wiele innych atrakcji w Koźminie Wielkopolskim!

Koźmiński Sztab WOŚP od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad kolejnym Finałem. Przygotowywanych jest wiele atrakcji dla młodszych i starszych mieszkańców gminy i nie tylko. Warto wspomnieć, że Sztab w Koźminie Wlkp., w ubiegłym roku zebrał najwięcej pieniędzy w całym powiecie! 

Tegoroczny finał rozpocznie się już 22 stycznia akcją krwiodawstwa w sali Gminnego Ośrodka Sportu. Rejestracja dawców od godziny 9.30 do 13.30.

W sobotę, 28 stycznia, odbędzie halowy turniej piłki nożnej współorganizowany z GOS w Koźminie, a wieczorem na godz. 20.30 zaplanowano stand up! Radiowcy bez cenzury wystąpią w kinie Mieszko. Jacek Tomkowicz i Przemysław Skowron, którzy rano swoim głosem budzą miliony Polaków w jednej ze stacji radiowych, zawitają do Koźmina. Ich występ będzie można obejrzeć za wrzutkę do puszki.

- W niedzielę, o godz. 9.00 zaczynamy otwarciem skweru im. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy u zbiegu ulic Krotoszyńskiej i Kobylińskiej. Skwer otworzymy przy dźwiękach Koźmińskiej Orkiestry Dętej! - informuje Michalina Maleszka ze Sztabu Koźmin Wielkopolski.

Chwilę później na ulicach Koźmina, Rozdrażewa i okolicznych wsiach pojawi się 110 wolontariuszy, którzy będą kwestować na rzecz WOŚP. O godz. 10.00 z koźmińskiego podzamcza wystartuje rajd samochodowy, a koła gospodyń wiejskich rozpoczną kiermasz ciast i innych pyszności. O 12.00 grupa rodziców z dziećmi nauczy się przygotowywać zdrowe i słodkie przekąski na warsztatach z Karoliną Bruchal-Bąk, a po godz. 13.00 druhowie z OSP Koźmin Wlkp. zaproszą na pokaz strażacki w Zamku. Godzinę później w koźmińskim parku wystartuje 5. Bieg Policz się z Cukrzycą. - W tym samym czasie do miasta zawita ekipa TVN, aby pokazać tę letnią zadymę w środku zimy! - dodaje M. Maleszka.

- Po południu gorąco zrobi się w kinie „Mieszko”, a to wszystko za sprawą licytacji, występów oraz rozmów nagrywanych przez naszą ekipę reżyserską. W Koźminie licytować będziemy gadżety WOŚP - limitowana edycja bombek LOTOS, koźmińskie Złote Serduszko, Złote Serduszko WOŚP nr 95 oraz Złota Karta WOSP nr 95. Warto dodać, że rok temu licytacja Złotego Serduszka w naszym Sztabie dostarczyła wielu emocji! - przypomina M. Maleszka.

W tym roku licytacja Złotej Karty rozpocznie się około godziny 18.45, a Złotego Serduszka WOŚP o godzinie 19.00.

- Warto dodać, że wszystkie niedzielne atrakcje będą transmitowane na żywo na naszym kanale na YouTube! W całym mieście będzie można spotkać naszą ekipę filmową i łączyć będziemy się z Wami z naszego sztabowego studia!

Sztab WOŚP w Koźminie Wielkopolskim tworzą harcerze i instruktorzy Hufca ZHP Koźmin Wielkopolski we współpracy z OSP Koźmin Wielkopolski.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.