Zamawiaj bez wychodzenia z domu! - kupujlokalnie.online

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Reklama - Pralnia Laguna


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmReklama - OSK AS Maria Maśniak

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Polityka

Leszek Miller odwiedzi dziś Krotoszyn

2019-05-15 11:05:00

Leszek Miller, były premier oraz przewodniczący Komitetu Integracji Europejskiej w latach 2001–2004 odwiedzi dziś Krotoszyn.

Leszek Miller, jako szef rządu 13 grudnia 2002 roku na pamiętnym szczycie w Kopenhadze zakończył pomyślnie negocjacje z Unią Europejską. 16 kwietnia 2003 w Atenach wraz z ministrami: Włodzimierzem Cimoszewiczem i Danutą Hübner - podpisał Traktat Akcesyjny wprowadzający Polskę do UE. Zwolennik przeprowadzenia referendum akcesyjnego, w którym w czerwcu 2003 roku, zdecydowana większość uczestniczących w nim naszych rodaków, opowiedziała się za przystąpieniem naszego państwa do Unii Europejskiej. To jemu, jako szefowi rządu, wspólnie z ówczesnym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim, przypadło w udziale wprowadzenie Polski do Unii. Niedługo po tym, zgodnie ze złożoną wcześniej deklaracją, złożył dymisję. Poseł pięciu kadencji, minister w latach 1993 – 1997, przewodniczący SdRP oraz Sojuszu Lewicy Demokratycznej w latach 1997 – 2004 oraz 2011 – 2016, z wykształcenia politolog.

Obecnie ubiega się mandat europarlamentarzysty w naszym regionie z drugiego miejsca listy wyborczej Koalicji Europejskiej.

 

Leszek Miller w Krotoszynie ma być już około godz. 14.00. Najpierw spotka się z burmistrzem Franciszkiem Marszałkiem, a potem na hali sportowo-widowiskowej obejrzy pokaz walk sumo zorganizowany przez Towarzystwo Atletyczne Rozum. Około godziny 17.00 przewidziano spacer po Rynku.

Kilka dni temu, wraz z innymi politykami, wziął udział w Debacie Europejskiej, która odbyła się w Ostrowie Wielkopolskim, a którą nasi Czytelnicy mogli śledzić na fanpage'u iOstrowWlkp.pl

 

 

 


TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Reklama - Zakuwanie węży hydraulicznych - DRAGON

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl