Kredyt gotówkowy ZAPASOWA GOTÓWKA

iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Restauracja DUET Krotoszyn
OSK AS Maria Maśniak
Na sygnale


Informator rolniczy - dla rolnika

Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Informator rynku pracy MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
Ciekawostki

Kuba Marcisz z Koźmina Wielkopolskiego walczy o swoje pięć minut w RMF FM. Głosujemy!

2020-08-27 09:08:00

Zdjęcie: Katarzyna Urbaniak
19-letni Kuba Marcisz jest uczestnikiem letniego wydarzenia pod nazwą "Twoje 5 minut w RMF FM". Od dziś do jutra, na stronie internetowej radia, potrwa głosowanie na najlepszych wykonawców światowych hitów. Wśród nich jest młody koźminianin!

- Śpiew był ze mną od dziecka, gdy moja mama występowała na scenie zawsze jej kibicowałem. Z czasem zacząłem tańczyć taniec towarzyski, wygrałem nawet Krotoszyńskie Talenty 2014, bardzo miło to wspominam - zdradza naszej redakcji. - Jednak z czasem, dokładnie w pierwszej klasie gimnazjum zacząłem szlifować swój głos, zaczęły się pierwsze konkursy, festiwale na skalę ogólnopolską, a nawet międzynarodową. Nie wyobrażam sobie, jak wyglądałoby moje życie bez muzyki - dodaje Kuba.

 

"Lubisz śpiewać? Namiętnie oglądasz każde muzyczne show? A może nawet już wystąpiłeś w którymś z nich?! Już teraz daj nam próbkę swoich możliwości! Czekamy na Twoje wykonanie piosenki znanej z anteny RMF FM. Nagraj krótki filmik, jak śpiewasz, albo podeślij link do swojego filmu na YouTube i baw się razem z nami!" W ten sposób stacja radiowa zachęca słuchaczy do udziału w zabawie. Z szansy skorzystał Kuba, który na antenie wykonał cover piosenki Lady Gagi "Rain On Me". 

Dlaczego Kuba wybrał właśnie ten przebój? - Utwór "Rain On Me" wybrałem przede wszystkim dlatego, że śpiewa go m.in. Lady Gaga, którą uwielbiam jako artystkę. Ma naprawdę dobry głos. Piosenka też aktualnie jest na czasie. Jednak wersja którą zaśpiewałem, jest troszkę inna niż w oryginale. Chciałem pokazać bardziej siebie w tej piosence, dlatego zrobiłem ją w wersji akustycznej.

I najwyraźniej to się Kubie udało, bowiem przekonał większość słuchaczy do wykonywanej przez siebie wersji tego utworu. I dzięki temu, że wygrał pojedynek na antenie z innym uczestnikiem zabawy, dziś walczy w finale. A rywalizacja pomiędzy wykonawcami na pewno będzie zacięta. Będzie liczył się każdy głos!

 

Słuchacze wybiorą laureata, który weźmie udział w profesjonalnym koncercie! Wielkie, finałowe głosowanie rozpocznie się w czwartek, o godzinie 20.05. Oddając głos należy napisać, dlaczego właśnie ta osoba zasługuje na wygranie Live Sessions. Czas do piątku, 28 sierpnia do godziny 18.00. Głosujemy!

 

Szczegóły dotyczące zabawy - tutaj!

 
Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

DOM ZDROWIA
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki FACEBOOK ikrotoszyn.pl
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl