iKrotoszyn.pl reklamy
Biegi

KS Krotosz w Grodzisku Wlkp.

2017-06-16 09:06:00
11 czerwca odbyła się jedenasta edycja biegu w Grodzisku Wielkopolskim. Tym razem rekordowa liczba biegaczy, bo aż 2 682 pokonała Hunters Grodziski Półmaraton Słowaka. W tym gronie nie zabrakło oczywiście krotoszynian.

Było gorąco, zadbano jednak o kurtyny wodne oraz punkty odżywcze.

Trzeba podkreślić, że Grodzisk Wlkp. jest cudownym miasteczkiem o cudownych kibicach, którzy niemalże na każdym kilometrze dopingowali, polewali wodą z wężów ogrodowych, sami nawet ustawiali swoje punkty z wodą, głośnikami z muzyką, aby dodać energii w ten upalny dzień biegaczom.

3.TELATYŃSKA Sylwia, POL - 01:27:25

KS Krotosz Krotoszyn tradycyjnie, jak co roku przyjechał do Grodziska, gdyż biegacze wiedzą, iż jest to impreza, której nie można przeoczyć. Barwy Krotoszyna w tym dniu były reprezentowane w licznym składzie. W Grodziskim Półmaratonie Paulina Walczak pokonując trasę z czasem 1:42:31 uplasowała się na wysokim 1 miejscu w kat. K30, Czesław Sienkiewicz zajął 3 miejsce w kat. M50 z czasem 1:29:29. Wszyscy klubowicze byli bardzo zadowoleni z startu, deklarując swoją obecność w przyszłym roku.