iKrotoszyn.pl reklamy
Wyścigi samochodowe

Krotoszyńska załoga KM Racing Team w Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski na nowym torze Slovakiaring

2022-09-07 13:09:00
Zdjęcie: KM Racing Team

W weekend 19 - 21 sierpnia krotoszyńska załoga KM Racing Team wzięła udział w VII i VIII rundzie Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tym razem był to wyjazd na nowy tor Slovakiaring w Słowacji. 


Bracia Ciesiółkowie na torze pojawili się w czwartkowe popołudnie, tym razem jednym autem - Mateusza.

- Piątek to dla nas jeden poranny trening, aby zapoznać się z nowym dla nas torem i popołudniowe kwalifikacje, które odbyły się na mokrym torze. Kwalifikacje udało nam się wygrać w klasie DN2. Sobota to już pierwszy wyścig weekendu. Pierwszy raz też mieliśmy start lotny, a nie jak do tej pory start zatrzymany - relacjonuje Mateusz.

W wyścigu krotoszyńskiej załodze udało się utrzymać pierwsze miejsce do samej mety i wygrać w swojej klasie.

- Niedzielę rozpoczęliśmy od startu w drugim wyścigu. Tym razem nie było drugich kwalifikacji, a do drugiego wyścigu startowało się w tej samej kolejności, co do pierwszego. Po starcie również utrzymaliśmy swoje pierwsze miejsce. Do siódmego okrążenia prowadziliśmy z bezpieczną przewagą. Niestety później elektronika w samochodzie odmówiła posłuszeństwa i nie ukończyliśmy drugiego wyścigu - wyjaśnia kierowca.

30 września zespół KM Racing Team rozpocznie się ostatni weekend wyścigowy, w którym krotoszynianie będą walczyć o jak najwyższe miejsca na koniec sezonu 2022.

- Bardzo dziękujemy naszym kibicom za doping oraz firmom, które pomagają nam w tym roku w naszym udziale w całym sezonie WSMP 2022, a mowa tu o firmach: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Obróbka Skrawaniem Podskarbi.

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Czytaj również

OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
HURTOWNIA ALFALINE KROTOSZYN
SŁOWIK - SPRZEDAŻ CHOINEK KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
CONDITOR UBEZPIECZENIA KROTOSZYN
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.