Ciekawostki

Krotoszyńska policjantka wycisnęła brąz na mistrzostwach świata!

Agnieszka Zimmermann, na co dzień mł. asp. w Komendzie Powiatowej policji w Krotoszynie, wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Świata w Wyciskaniu Leżąc, które odbyły się w Raszynie.

- Agnieszka po raz kolejny udowodniła, że ciężka praca, determinacja i niesamowita siła charakteru pozwalają sięgać po najwyższe trofea - i to na arenie międzynarodowej! Łączenie wymagającej służby w Policji z pasją do sportów siłowych na tak mistrzowskim poziomie to wzór do naśladowania - napisali w mediach społecznościowych krotoszyńscy mundurowi.

- Aga, cała komenda KPP w Krotoszynie jest z Ciebie niesamowicie dumna!  Jesteś wielka!

 




Z regionu


Czytaj również