- Agnieszka po raz kolejny udowodniła, że ciężka praca, determinacja i niesamowita siła charakteru pozwalają sięgać po najwyższe trofea - i to na arenie międzynarodowej! Łączenie wymagającej służby w Policji z pasją do sportów siłowych na tak mistrzowskim poziomie to wzór do naśladowania - napisali w mediach społecznościowych krotoszyńscy mundurowi.
- Aga, cała komenda KPP w Krotoszynie jest z Ciebie niesamowicie dumna! Jesteś wielka!

































