iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Krotoszyńska Jedynka na drugim stopniu podium w Plażowych Mistrzostwach Polski w Korfballu

W sobotę, 24 czerwca we Wrocławiu odbyły się Plażowe Mistrzostwa Polski w Korfballu. Wzięli w nich udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Krotoszynie.

- Debiut drużyny Krotoszyńska Jedynka w imprezie rangi Mistrzostw Polski wypadł doskonale -wywalczyliśmy srebrny medal! Zespół zagrał bardzo dobrze - potknął się tylko w debiutanckim pierwszym meczu przegrywając 2:1. Pozostałe mecze wygrał z dużą przewagą i w bardzo dobrym stylu - podsumowuje trener Piotr Moraś.

Cała drużyna z SP1 w sierpniu będzie trenowała na obozie w Olsztynie wraz z Kadrą Polski U13. - Trenerka kadry Agnieszka Tarasiewicz, która obserwowała naszych zawodników na Mistrzostwach Polski we Wrocławiu stwierdziła, że będą powołania z Krotoszyńskiej Jedynki na zbliżające się Mistrzostwa Europy U13 - dodaje P. Moraś.

 

Skład drużyny Krotoszyńska Jedynka: Antonina Kaik, Julia Wosiek, Wiktoria Kupczyk, Dominik Czapracki, Artur Sekula, Szymon Maliński. Trener Piotr Moraś.

 

A już 14-16 lipca w Krotoszynie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Korflballu. Zagrają w nim reprezentacje Polski, Czech i Holandii. Nasz kraj reprezentować będą uczniowie z Jedynki.

 Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.