iKrotoszyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Krotoszyńscy strażacy podsumowali miniony rok

Zdjęcie: JRG Krotoszyn

W czwartek, 16 lutego, odbyła się odprawa służbowa podsumowująca działalność Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie w roku 2022.

Analizę z działalności Komendy Powiatowej PSP w Krotoszynie, w tym ważne przedsięwzięcia i wydarzenia, przedstawił st. bryg. Marek Kalak, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie. Wiele spośród zakładanych celów udało się zrealizować. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie wsparcie, za które komendant podziękował kierownictwu KW PSP w Poznaniu oraz samorządowcom z powiatu krotoszyńskiego.

W 2022 r. w powiecie krotoszyńskim odnotowano łącznie 915 interwencji, z czego 188 to pożary, 706 to miejscowe zagrożenia i 21 to alarmy fałszywe. Wysoki poziom przygotowania do realizacji zadań na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu krotoszyńskiego oraz bardzo dobra współpraca pomiędzy KP PSP w Krotoszynie, a ochotniczymi strażami pożarnymi powiatu krotoszyńskiego, zostały podkreślone podczas wystąpienia komendanta, a także zaproszonych gości.

Po zakończonej odprawie służbowej Zastępca Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Tomasz Grelak przeprowadził wizytację jednostki OSP Krotoszyn oraz spotkał się ze strażakami pełniącymi służbę w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej w Krotoszynie.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.