iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

Krotoszyńscy siatkarze rozpoczęli rundę rewanżową od starcia z liderem grupy

Zdjęcie: Archiwum redakcji

Na pierwszy mecz rundy rewanżowej III ligi seniorów, siatkarze ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn udali się do Tarnowa Podgórnego.

Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne, to niezwykle silny i wymagający przeciwnik i także tym razem podopieczni Tobiasza Kubickiego musieli uznać wyższość zespołu, który obecnie lideruje grupie. Po raz pierwszy miało to miejsce na inaugurację tegorocznych rozgrywek. Wówczas Tarnovia nie oddała seta krotoszynianom, którzy grali przed własną publicznością. Tym razem zespołowi ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn, po zaciętej walce, udało się urwać seta gospodarzom.

 

Tarnovia Volleyball Tarnowo Podgórne - KKS Astra Krotoszyn

3:1 (25:20, 25:14, 23:25, 25:18)

 

Skład krotoszynian: S. Urbaniak, T. Florczyk, D. Pomirski, M. Mayer, P. Czwojdziński, K. Kostka, M. Kostka, H. Kaczmarek, P. Wałęsiak, W. Kossmann, D. Król, K. Wawrzyniak, K. Koprowski, W. Wałęsiak. Trener: T. Kubicki.

 

Tabela III ligi mężczyzn, grupa 2

* źródło: WZPS

Kolejny mecz krotoszynianie zagrają w sobotę, 18 listopada o godz. 16.00. Ich przeciwnikiem będzie zespół MUKS Czarni Kępno. Już dziś zapraszamy do kibicowania w hali CSiR przy ul. Młyńskiej w Krotoszynie. Z pewnością emocji nie zabraknie! Dla tych, którzy nie będą mogli przybyć - nasza redakcja, jako patron medialny ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn - jak zwykle przeprowadzi relację na żywo z tego spotkania.

Dzień później juniorzy Astry, czyli bezpośrednie zaplecze drużyny seniorów (których pod nieobecność Grzegorza Wiertlewskiego prowadzi trener pierwszego zespołu krotoszyńskich siatkarzy), udadzą się do stolicy Wielkopolski, na drugi turniej w ramach tegorocznych rozgrywek. Tam rozegrają spotkania z niezwykle silnymi drużynami z Poznania: IUKS Jedynka i ENEA Energetyk II.

 

Komentarze po spotkaniu:

Wiktor Kossmann, kapitan ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn

Niedzielny mecz nie należał do łatwych. Zespół z Tarnowa, który znajduje się na pozycji lidera zagrał bardzo dobre spotkanie. Popełniali mniej błędów własnych przez co zdecydowanie wygrali mecz 3:1. Natomiast nie zwieszamy głów i od początku tygodnia zaczynamy prace nad naszymi błędami, ponieważ już w sobotę czeka nas domowe spotkanie z drużyną MUKS Czarni Kępno, na które serdecznie zapraszam!


Tobiasz Kubicki, trener ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn

Boisko lidera tabeli w każdym sporcie jest ciężkim terenem i nie inaczej było w tym przypadku. Uważam, że przegraliśmy zasłużenie. Zespół z Tarnowa to zeszłoroczni mistrzowie. Nie powiem, że satysfakcjonuje mnie przegrana 3:1, natomiast jeśli zestawimy ten mecz z naszym pierwszym meczem z tym rywalem zauważymy duży progres. Zdecydowanie w tym meczu zabrakło nam gry środkiem i skuteczności z prawego skrzydła. Nie boję się też otwarcie powiedzieć, że odstajemy fizycznie i motorycznie od rywali i między innymi na tych aspektach zamierzam się skupić na treningach w najbliższym czasie. Mimo przegranej nie należy nas jeszcze w tym sezonie skreślać. Do końca rundy zasadniczej zostały nam 4 mecze i cel jest jasny - wygrać przynajmniej 3 z nich. Serdecznie dziękuje kibicom, którzy zdecydowali się pokonać niemałą odległość by wesprzeć nas dopingiem. Zapraszam przy okazji wszystkich sympatyków siatkówki na kolejny mecz, który odbędzie się 18.11 o 16:00 przy ul. Młyńskiej 2B.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.