iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Krotoszyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez sąd

2023-05-24 13:05:00

Krotoszyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.


22 maja po godzinie 6.00 funkcjonariusze na podstawie nakazu doprowadzenia zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego. - Po udaniu się pod wskazany adres na jednej z ulic w Krotoszynie i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Krotoszyn celem odbycia zastępczej kary aresztu 1 roku pozbawienia wolności - podają mundurowi.

Dwie godziny później funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę. Tym razem był to 57-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego, w którym ma spędzić najbliższe pół roku.

W godzinach wieczornych funkcjonariusze zespołu patrolowo-interwencyjnego z Komisariatu Policji w Koźminie Wielkopolskim zatrzymali 63-letniego mężczyznę mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który był poszukiwany przez sąd celem odbycia zastępczej kary aresztu - 150 dni pozbawienia wolności.

- Zarówno 47, 57 jak i 63-latek zostali zatrzymani, a najbliższe dni spędzą w zakładach karnych. Odpowiedzą za wcześniejsze przestępstwa i nie unikną odpowiedzialności - wyjaśniają policjanci.

Źródło: KPP KrotoszynList do redakcji

Czytaj również

jan mar skutery motory
LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.