iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Krotoszyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby poszukiwane przez sąd

Krotoszyńscy policjanci zatrzymali trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości.

22 maja po godzinie 6.00 funkcjonariusze na podstawie nakazu doprowadzenia zatrzymali 47-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego. - Po udaniu się pod wskazany adres na jednej z ulic w Krotoszynie i sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy Krotoszyn celem odbycia zastępczej kary aresztu 1 roku pozbawienia wolności - podają mundurowi.

Dwie godziny później funkcjonariusze wydziału kryminalnego zatrzymali kolejnego poszukiwanego mężczyznę. Tym razem był to 57-letni mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Krotoszynie celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego, w którym ma spędzić najbliższe pół roku.

W godzinach wieczornych funkcjonariusze zespołu patrolowo-interwencyjnego z Komisariatu Policji w Koźminie Wielkopolskim zatrzymali 63-letniego mężczyznę mieszkańca powiatu krotoszyńskiego, który był poszukiwany przez sąd celem odbycia zastępczej kary aresztu - 150 dni pozbawienia wolności.

- Zarówno 47, 57 jak i 63-latek zostali zatrzymani, a najbliższe dni spędzą w zakładach karnych. Odpowiedzą za wcześniejsze przestępstwa i nie unikną odpowiedzialności - wyjaśniają policjanci.

Źródło: KPP Krotoszyn
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.