iKrotoszyn.pl reklamy
Z policji

Krotoszyńscy mundurowi w ciągu dwóch dni zatrzymali dziewięć poszukiwanych osób

Zdjęcie: KPP Krotoszyn

Krotoszyńscy policjanci podczas akcji „Poszukiwany” zatrzymali dziewięć osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Niektórzy z nich celowo ukrywali się przed policją, chcąc uniknąć kary za popełnione przestępstwa.

- Osoby, które dopuściły się przestępstw muszą liczyć się z tym, że za swoje czyny muszą ponieść karę. Wobec osób, które nagminnie łamią prawo, sądy wydają wyroki na podstawie, których orzeczona zostaje kara bezwzględnego pozbawienia wolności. Większość z tych osób chcąc uniknąć pobytu w Zakładzie Karnym celowo ukrywa się przed organami ścigania. Takie działania wiążą się z poszukiwaniami, którymi zajmują się wyznaczone komórki w policji. W działania poszukiwawcze zaangażowani są także wszyscy policjanci w ramach codziennej służby - informują mundurowi. - Krotoszyńscy policjanci po raz kolejny udowodnili, że osoby ukrywające się przed organami ścigania lub wymiarem sprawiedliwości nie mogą czuć się bezkarnie.

7 oraz 11 kwietnia w powiecie krotoszyńskim, przeprowadzone zostały działania pn. „Poszukiwany”. Podczas zorganizowanych działań, policjanci z wydziału Prewencji i Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie zatrzymali:

  • 1 osobę poszukiwaną listem gończym
  • 5 osób, które miały zasądzoną karę pozbawienia wolności
  • 2 osoby, które były poszukiwane w celu ustalenia miejsca pobytu
  • 1 osobę poszukiwaną notą Interpolu
Źródło: KPP Krotoszyn
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.