iKrotoszyn.pl reklamy
Ciekawostki

Krotoszynianin w Zarządzie Głównym Zjednoczenia KBS RP

22 kwietnia w Pszczynie (Okręg Śląski) odbył się XVI Kongres Zjednoczenia Kurkowych Bractw Strzeleckich RP. 

Delegatami Brackiej Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Krotoszynie na Kongres zostali Anna Cicha i Łukasz Cichy.

W wyborach na Prezesa ZKBS RP zgłoszono dwóch kandydatów Lecha Magnuszewskiego z KBS Starogardu Gdańskiego i Andrzeja Wegnera z KBS Tucholi. Dotychczasowy Prezes Krzysztof Larski z KBS Kcynia nie zdecydował się na start. Ostatecznie w głosowaniu zdecydowano się powierzyć tę funkcję Lechowi Magnuszewskiemu. Później przystąpiono do zgłaszania i głosowania na członków Zarządu Głównego. 

Do zarządu wybrano następujące osoby (w kolejności alfabetycznej): Marcin Adamczyk (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Szamotułach), Marek Balcerek (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Jutrosinie), January Bątkiewicz (Poznańskie Bractwo Kurkowe w Poznaniu), Łukasz Cichy (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Krotoszynie) , Zdzisław Grzelka (Towarzystwo Strzeleckie Bractwo Kurkowe w Krakowie), Arkadiusz Müller (Skarszewskie Bractwo Kurkowe im. św. Jana Chrzciciela), Andrzej Pawłowski (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Rawiczu), Krzysztof Tyda (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Starogardzie Gdańskim), Tomasz Wawrzyniak (Kurkowe Bractwo Strzeleckie w Murowanej Goślinie) i Michał Wieremiejczyk (Bractwo Strzelców Kurkowych im. Jana Kilińskiego z Warszawy).
W skład Zarządu Głównego wchodzi Prezes, 10 członków wybranych w wyborach oraz 10 ławników, którzy są prezesami Okręgów wchodzących w skład ZKBS RP.
Najwięcej głosów spośród wszystkich zgłoszonych kandydatów do zarządu (128 na 133 delegatów) uzyskał Łukasz Cichy z Krotoszyna. 

Źródło: KBS Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.