iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Informator rynku pracy MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
Biegi

Krotoszynianie na starcie Generali Półmaratonu Berlińskiego

2021-08-26 14:08:00

W niedzielę, 22 sierpnia odbyła się już 40. edycja znanego na całym świecie Generali Półmaratonu Berlińskiego. Na starcie stanęło ponad 15 tys. uczestników ze 130 krajów, z czego 264 reprezentowało Polskę. W stolicy Niemiec nie zabrakło również zawodników z Krotoszyna.

- Wczesnym sobotnim rankiem krotoszyńscy biegacze wyruszyli za zachodnią granicę, aby odebrać swoje pakiety startowe. Expo biegu znajdowało się na nieczynnym już porcie lotniczym Berlin-Tempelhof - informuje przedstawiciel Klubu Sportowego Krotosz Krotoszyn. - Następnego dnia przyszedł czas na stawienie się z jedną najszybszych tras półmaratonu. Pogoda dla biegaczy była wyśmienita do szybkiego biegania - 17°C z pochmurnym niebem. Strefa biegacza zaczynała się obok Parlamentu Berlińskiego, gdzie umiejscowiony był start oraz miejsce do składania depozytów - relacjonuje.

O godzinie 9:00 zawodnicy wyruszyli na trasę biegu, która była poprowadzona przez różne charakterystyczne miejsca dla największego miasta Niemiec. Największą z nich była słynna już Brama Brandenburska, przy której biegacze stawiali już swoje ostatnie kroki, ponieważ za nią znajdowała się linia mety.

Zwycięzcą okazał się reprezentant Kenii Felix Kipkoech z niesamowitym wynikiem 58:57, a pierwszą z pań była Joyciline Jepkosgei (Kenia) z nowym rekordem trasy 1:05:16.


- Nasze miasto reprezentowało 18. sportowców. Kolejno na mecie byli to: Karol Olejniczak, Sergiusz Sójka, Karol Mroczkowski, Patryk Karwik, Maciej Sobkowiak, Karol Kałużny, Jacek Ratajski, Rafał Sójka, Damian Witkowski, Monika Sobkowiak, Marika Mroczkowska, Anna Świderska, Joanna Olejniczak, Katarzyna Lis, Piotr Tyczyński, Daniel Deplewski, Joanna Lis, Walery Maćkowiak.Fotorelacja


Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko

KUP BILET - Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki FACEBOOK ikrotoszyn.pl
Na sygnale


Dni Karpia 2021