iKrotoszyn.pl reklamy
Wielkopolska

Krotoszyn przystąpił do programu in vitro

Krotoszyn przystąpił do finansowania realizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego "Programu polityki zdrowotnej leczenia niepłodności metodą zapłodnienia pozaustrojowego dla mieszkańców województwa wielkopolskiego w latach 2022-2023".

- Dzięki temu mieszkające w naszej gminie pary, które zmagają się z tak trudnym obecnie problemem, jakim jest coraz bardziej powszechna niepłodność, mają szansę na ogromne wsparcie w walce o rzecz najcenniejszą - rodzicielstwo - informuje krotoszyński samorząd.

Z dofinansowań do in vitro - póki co - skorzystały 33 gminy i jeden powiat z województwa wielkopolskiego.

Każda para, która zakwalifikuje się do programu, otrzyma maksymalne dofinansowanie do 5 tys. zł. Kwota ta jest przeznaczona na jedną procedurę i może być niższa jeśli nie zostaną wykonane wszystkie usługi medyczne przewidziane w programie. Każda para może skorzystać z 3 (maksymalnie) prób zapłodnienia pozaustrojowego (ilość prób z programów dla mieszkańców Wielkopolski sumuje się) – warunkiem jest dostępność miejsc oraz kolejna pozytywna kwalifikacja medyczna - podaje InviMed Poznań, placówka która wygrała konkurs na realizację tego zadania w Wielkopolsce.

O szczegółach programu: kryteriach kwalifikacji dla par, wskazaniach medycznych i wizycie kwalifikacyjnej przeczytacie na stronie internetowej InviMed.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.