iKrotoszyn.pl reklamy
Pod naszym patronatem

KrotoFEST i Więc Wiec na krotoszyńskim Błoniu

W najbliższą sobotę odbędzie się kolejna edycja KrotoFESTU - Festiwalu Aktywnych Sąsiadów. Impreza potrwa od godz. 14:00 do 18:00 na krotoszyńskim Błoniu, następnie odbędą się koncerty organizowane w ramach cyklu Więc Wiec.

- KrotoFEST zakłada, że bardzo wartościowym i wartym podkreślenia elementem naszego małego społeczeństwa są liczne organizacje i stowarzyszenia działające w gminie. Jest to element, którym możemy się chwalić i budować na nim porozumienie z wszystkimi mieszkańcami. Impreza jest wspólnym dziełem samorządu, jego jednostek organizacyjnych, rad osiedli, lokalnych stowarzyszeń i lokalnych firm, okazją do zaprezentowania swojego dorobku. Większość nagród, które stowarzyszenia przekazują w konkursach, podczas gier i konkurencji sportowych jest sponsorowana przez krotoszyńskie firmy. W zamian za wsparcie działań samorządu lokalni przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoją firmę podczas KrotoFEST-u, wystawiając swoje stoisko promocyjne - zachęcają do udziału organizatorzy przedsięwzięcia.
Nie zabraknie darmowych atrakcji: zabaw, konkursów, koncertów lokalnych muzyków - amatorów, wystaw motoryzacyjnych i animacji dla dzieci, oraz bogatej oferty wystawców gastronomicznych i promujących swoją działalność stowarzyszeń.

 

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.