iKrotoszyn.pl reklamy
Zdrowie

Koźmiński samorząd przekazał szpitalowi sprzęt medyczny

Zdjęcie: SP ZOZ Krotoszyn

Do Oddziału rehabilitacji z pododdziałem rehabilitacji neurologicznej krotoszyńskiego szpitala trafił sprzęt medyczny ufundowany przez koźmiński samorząd.

Do oddziału, który mieści się w Koźminie Wlkp. trafiły cztery rotory mechaniczne, rotor podwójny do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych, dwa ciśnieniomierze zegarowe, bieżnia rehabilitacyjna oraz dwa zestawy taśm do wykonywania ćwiczeń oporowych.

- Przekazany sprzęt medyczny i rehabilitacyjny przyczyni się do podnoszenia jakości i efektywności realizacji leczenia usprawniającego - zapewnia placówka.

Warto dodać, że to nie jedyna taka pomoc w ostatnich latach udzielona przez samorząd koźmiński wspomnianemu oddziałowi. Wcześniej przekazano środki finansowe w kwocie 200 tys. zł realizując m.in. remont dwóch łazienek dla pacjentów oddziału, modernizując pomieszczenie socjalnego wraz z węzłem sanitarnym dla kadry medycznej, zagospodarowując przyszpitalny ogródek oraz współfinansując remont pomieszczeń Zespołu Ratownictwa Medycznego.

- Ponadto samorząd wykonał modernizację parkingu przyszpitalnego na ulicy Stęszewskiego, utworzył przejście dla pieszych w obrębie szpitala, a także członkowie Rady Miejskiej zakupili wodę oraz obiady dla zespołu ratownictwa medycznego dyżurującego w koźmińskiej podstacji podczas trwania pandemii - informuje szpital.

Źródło: SP ZOZ Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.