iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Auta Kaczmarek - Wypożyczalnia - Sprzedaż samochodów
Reklama - IGLOO - KROTOSZYN CHŁODNICTWO I KLIMATYZACJE

Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Reklama - DUNYA DONER PRACA
Z powiatu

Koźmińscy ratownicy medyczni w nowym pomieszczeniu

2019-10-10 12:10:00

Zdjęcie: SPZOZ Krotoszyn
W Koźminie Wlkp. zainaugurowano pracę nowego pomieszczenia dla ratowników medycznych w tamtejszej Podstacji Pogotowia Ratunkowego.

Dotychczas ratownicy posiadali pomieszczenie w budynku Szpitala Powiatowego w Koźminie, w sąsiedztwie poradni specjalistycznych. W nowej lokalizacji znajduje się pokój oczekiwania na wyjazd, aneks kuchenny, zaplecze sanitarne oraz szatnia. 

 

Jak mówił w trakcie spotkania Krzysztof Kurowski, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, dzięki remontowi i wyposażeniu nowej siedziby ratowników, zwiększył się ich komfort pracy. Dyrektor dziękował wszystkim darczyńcom, którzy pomogli szpitalowi – finansowo bądź rzeczowo – w przeprowadzeniu remontu. Podkreślił, że wykonana modernizacja możliwa była dzięki współpracy z gminą Koźmin Wlkp. Zwrócił również uwagę, że praca ratowników medycznych jest niezwykle odpowiedzialna, a krotoszyńscy ratownicy są doskonale przygotowani do jej wykonywania i w każdej chwili gotowi do podjęcia akcji ratunkowej. Potwierdzeniem tych słów była sytuacja sprzed kilkudziesięciu minut przed rozpoczęciem uroczystości, kiedy to Zespół Ratownictwa Medycznego stacjonujący w koźmińskiej podstacji wezwany został na interwencję medyczną.      

 

Remont i doposażenie pomieszczenia dla załogi ratowników medycznych w Podstacji Pogotowia Ratunkowego w Koźminie Wlkp. wsparli: Bank Spółdzielczy w Jarocinie, Brukarstwo Kasprzak Sp. z o.o. z Koźmina Wlkp., Centrum Motoryzacyjne BOWIT z Koźmina Wlkp., Kamieniarstwo Wojciech Bąk z Koźmina Wlkp., Mech-Rol-Plast sp. z o.o. z Koźmina Wlkp., Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Stanisław Paterek z Koźmina, Stolmat P.H.U. Anna Pabich, Hurtownia Materiałów Budowlanych i Stolarki z Koźmina Wlkp., Tomasz Komorowski Zakład Ogólnobudowlany z Krotoszyna, Usługi Elektroinstalacyjne "EM-MIR" Mirosław Gawroński z Krotoszyna.

Warto podkreślić, że szpital pozyskał darczyńców wspierających remont pomieszczeń, dzięki inicjatywie ratowników medycznych, pracujących w Koźminie Wlkp.

 

 

 
Fotorelacja


Źródło: SPZOZ KrotoszynReklama - OSK AS Maria Maśniak
Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

Przeprowadzki Krotoszyn - transport towarów

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI

Pralnia Laguna Krotoszyn

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Reklama - STALMACH - Pokrycia Dachowe
iKrotoszyn.pl reklamy
Sieć gazet internetowych - igazetyinternetowe.pl