iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT

Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

AUTOPROMOCJA - Najświeższe informacje z krotoszyńskiego biura ARiMR. Tematy ważne dla rolników i mieszkańców wsi w Krotoszynie.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Belka informacyjna na temat sportu na iKrotoszyn.plPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Masz temat? Napisz list do naszej Gazety Internetowej!
Z powiatu

Koźmińscy ratownicy medyczni w nowym pomieszczeniu

2019-10-10 12:10:00

Zdjęcie: SPZOZ Krotoszyn
W Koźminie Wlkp. zainaugurowano pracę nowego pomieszczenia dla ratowników medycznych w tamtejszej Podstacji Pogotowia Ratunkowego.

Dotychczas ratownicy posiadali pomieszczenie w budynku Szpitala Powiatowego w Koźminie, w sąsiedztwie poradni specjalistycznych. W nowej lokalizacji znajduje się pokój oczekiwania na wyjazd, aneks kuchenny, zaplecze sanitarne oraz szatnia. 

 

Jak mówił w trakcie spotkania Krzysztof Kurowski, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, dzięki remontowi i wyposażeniu nowej siedziby ratowników, zwiększył się ich komfort pracy. Dyrektor dziękował wszystkim darczyńcom, którzy pomogli szpitalowi – finansowo bądź rzeczowo – w przeprowadzeniu remontu. Podkreślił, że wykonana modernizacja możliwa była dzięki współpracy z gminą Koźmin Wlkp. Zwrócił również uwagę, że praca ratowników medycznych jest niezwykle odpowiedzialna, a krotoszyńscy ratownicy są doskonale przygotowani do jej wykonywania i w każdej chwili gotowi do podjęcia akcji ratunkowej. Potwierdzeniem tych słów była sytuacja sprzed kilkudziesięciu minut przed rozpoczęciem uroczystości, kiedy to Zespół Ratownictwa Medycznego stacjonujący w koźmińskiej podstacji wezwany został na interwencję medyczną.      

 

Remont i doposażenie pomieszczenia dla załogi ratowników medycznych w Podstacji Pogotowia Ratunkowego w Koźminie Wlkp. wsparli: Bank Spółdzielczy w Jarocinie, Brukarstwo Kasprzak Sp. z o.o. z Koźmina Wlkp., Centrum Motoryzacyjne BOWIT z Koźmina Wlkp., Kamieniarstwo Wojciech Bąk z Koźmina Wlkp., Mech-Rol-Plast sp. z o.o. z Koźmina Wlkp., Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Stanisław Paterek z Koźmina, Stolmat P.H.U. Anna Pabich, Hurtownia Materiałów Budowlanych i Stolarki z Koźmina Wlkp., Tomasz Komorowski Zakład Ogólnobudowlany z Krotoszyna, Usługi Elektroinstalacyjne "EM-MIR" Mirosław Gawroński z Krotoszyna.

Warto podkreślić, że szpital pozyskał darczyńców wspierających remont pomieszczeń, dzięki inicjatywie ratowników medycznych, pracujących w Koźminie Wlkp.

 

 

 
Fotorelacja


Źródło: SPZOZ KrotoszynReklama - Biuro Rachunkowe Maison Polska

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

W ślubnym informatorze znajdziesz artykuły, porady dotyczące organizacji ślubu, wesela oraz wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.iKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl