iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Reklama - CATERING DLA ZDROWIA - DIETA PUDEŁKOWA

Reklama - TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS - CORSSFIT
Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Krotoszynie.


Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firmPARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informator Zdrowie i Aktywność - porady i ciekawostki

Reklama internetowa w gazecie
Krotoszyn

Koniec "Wakacji z biblioteką", czas do szkoły...

2019-09-05 09:42:41

Zdjęcie: KBP
Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły na Błoniu wraz z Krotoszyńską Biblioteką Publiczną im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie oraz Radą Osiedla nr 6 zaprosiło dzieci i młodzież na wspólne pożegnanie wakacji z książką w ramach akcji „Wakacje z biblioteką”.

28 sierpnia na boisku przy Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Krotoszynie zgromadziły się dzieci z Benic, Biadek, Kobierna, Krotoszyna, Orpiszewa, Sulmierzyc, Wronowa, Wróżew, Ustkowa. Grupa z Biadek, pod czujnym okiem opiekunów, dojechała na rowerach, natomiast uczestnicy imprezy z Benic, Wronowa, Wróżew, Ustkowa i Orpiszewa zostali dowiezieni autobusem firmy Autobusowe Usługi Przewozowe Grzegorz Woźniak.

Na miejscu wszystkich przywitała Izabela Brodala – pracownik Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej. Bibliotekarze z poszczególnych filii bibliotecznych Krotoszyńskiej Biblioteki Publicznej przygotowali różne gry, zabawy i konkursy dla uczestników imprezy. Odbyły się konkursy sprawnościowe oraz ze znajomości literatury. W konkursach sprawnościowych brali udział również rodzice i opiekunowie dzieci. Zwycięzcy konkursów w zabawach otrzymali nagrody.

Przygotowano również kiełbaskę z grilla, napoje, ciasteczka i cukierki. Dzieci z poszczególnych miejscowości nawiązały nowe kontakty, miały możliwość aktywnie spędzić jeden z ostatnich dni wakacji. Przekonały się, że biblioteka to nie tylko miejsce, gdzie można wypożyczyć książkę, ale także miejsce gdzie można miło i ciekawie spędzić czas, a wiedza zaczerpnięta z książek przydaje się w różnych konkursach.

W imprezie wzięło udział około 90. dzieci oraz ich opiekunowie. Bezpieczeństwem i przeprowadzaniem konkurencji zajmowali się pracownicy krotoszyńskiej książnicy.

Zadanie zostało sfinansowane przez Miasto i Gminę Krotoszyn w ramach projektu „Wakacje z biblioteką”. Rada Osiedla nr 6 w Krotoszynie ufundowała część nagród, które wręczył przewodniczący Waldemar Wronecki.

 

 Fotorelacja


Źródło: KBPReklama wyborcza - Piotr Januszkiewicz kandydat na posła

Reklama - OSK AS Maria Maśniak


Reklama - Intermarche Krotoszyn - SupermarketReklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra

W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.

Reklama - Zapytaj prawnika - przeczytaj porady prawneiKrotoszyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - ikrotoszyn.pl