iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Konferencja w Światowym Dniu AIDS

Zdjęcie: PSSE Krotoszyn

W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyła się konferencja poświęcona obchodom Światowego Dnia AIDS. Organizatorem przedsięwzięcia była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologicznej w Krotoszynie.

Celem konferencji było dotarcie do jak największej liczby odbiorców i uświadomienie im, że wczesne wykrycie zakażenia i szybkie rozpoczęcie farmakoterapii daje szanse na długie i normalne życie. Test można wykonać bezpłatnie, bez skierowania i anonimowo w jednym z punktów konsultacyjno-diagnostycznych (PKD).

W obchodach Światowego Dnia AIDS wzięli udział przedstawicielki Starostwa Powiatowego w Krotoszynie: sekretarz Joanna Dymarska-Kaczmarek i Sylwia Dzierla, podinspektor w wydziale spraw obywatelskich oraz Anna Janicka-Bialożyt z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Natomiast w części artystycznej wystąpiła Zuzanna Płaczek, prezentując swój muzyczny repertuar.

Podczas konferencji rozstrzygnięto wojewódzki konkurs "Nie daj szansy AIDS", który był skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych. Wyniki konkursu:

  • I miejsce - Hanna Rogosz z ZSP1 w Krotoszynie,
  • II miejsce - Oliwia Hamrol z ZSP1 w Krotoszynie, 
  • III miejsce - Julia Pluta z ZSP3 w Krotoszynie.
Źródło: PSSE Krotoszyn


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

CERMOTOR KROTOSZYN
PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.