iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Koncert kolęd i wspólna Wigilia

Co roku, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia cała społeczność Zespołu Szkół Specjalnych im. Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie zasiada do wspólnej Wigilii.

12 grudnia uroczyste świętowanie rozpoczęło się koncertem kolęd w wykonaniu uczniów. Dzieci w pięknej i klimatycznej aranżacji zaprezentowały kolędy i pastorałki, które niosły się echem w murach bazyliki pw. św. Jana Chrzciciela w Krotoszynie. Po koncercie dyrektor szkoły złożyła wyrazy wdzięczności na ręce zaproszonych gości, uczniów, nauczycieli i rodziców, jednocześnie życząc wszystkim zdrowych, spokojnych Świąt i wszelkiej pomyślności. Głos zabrał również ksiądz prałat Aleksander Gendera, kierując  podziękowania dla wykonawców, ich opiekunów oraz osób wspierających placówkę. 

Po występie uczniowie wraz z wychowawcami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie odbyły się uroczyste spotkania wigilijne w klasach. Było nastrojowo, uroczyście i radośnie. Dodatkowo uczniowie klas przysposabiających do pracy otrzymali wspaniałe prezenty od sponsorów. 

Wigilia szkolna wprowadziła wszystkich uczestników w cudowny i rodzinny klimat Świąt Bożego Narodzenia.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.