iKrotoszyn.pl reklamy
Knarzew

Kolorowy festyn

6 czerwca w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym ks. J. Twardowskiego w Konarzewie odbył się coroczny festyn integracyjny pod nazwą „Kolorowa Integracja”, który w tym roku wpisał się w uroczyste obchody 25-lecia powstania powiatu krotoszyńskiego.

Na początku wydarzenia zostały ogłoszone wyniki XIII Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego inspirowanego twórczością ks. Jana Twardowskiego, patrona placówki. Wyróżnione prace można było oglądać na tarasie.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Jako pierwsi zaprezentowali się gospodarze uroczystości, wykonując układ taneczno-muzyczny. Jeden z utworów zadedykowali wszystkim rodzicom w podziękowaniu za bezwarunkową miłość, troskę, uśmiech, pomoc w pokonywaniu trudności i wsparcie w rozwoju. Wystąpił także Zespół Tańca Ludowego „Krotoszanie” pod okiem Arletty Polańskiej. Można było także podziwiać umiejętności przedstawicieli Bractwa Rycerskiego Poczet Wierzbięty.

Na terenie parku czekały na gości liczne atrakcje: zamek dmuchany i basen z piłeczkami dla najmłodszych, przejażdżki radiowozem policyjnym, wozem strażackim oraz samochodem terenowym, a także sprzęt i atrybuty służb mundurowych. W kąciku fryzjerskim, przygotowanym przez uczennice, przyszłe fryzjerki z ZSP nr 3 w Krotoszynie, można było liczyć na fantazyjne stylizacje fryzur i kolorowe warkoczyki. Pojawiły się także alpaki, było malowanie buziek oraz duże bańki mydlane. Na tle kolorowej fotościanki można było wykonać pamiątkowe zdjęcia. Każdy mógł skosztować grochówki z wojskowej kuchni polowej, poczęstować się popcornem czy watą cukrową. O oprawę muzyczną zadbał profesjonalny zespół Magnat; muzyka grana na żywo, poniosła wszystkich do tańca.

 Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.