iKrotoszyn.pl reklamy
Krotoszyn

Kolizja z radiowozem. Kto zawinił? Oto ustalenia policji

Dziś rano informowaliśmy o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Piastowskiej i Sienkiewicza w Krotoszynie. Uczestniczyły w nim samochód osobowy oraz wóz policyjny.

Do straży pożarnej zgłoszenie o tym zdarzeniu dotarło o godzinie 8:22.

- Na miejsce skierowany został jeden zastęp z jednostki ratowniczo-gaśniczej w Krotoszynie. Po dojeździe na miejsce zdarzenia Kierujący Działaniem Ratowniczym ustalił, że na skrzyżowaniu dróg doszło do zderzenia samochodu osobowego z radiowozem policyjnym. Wszyscy uczestnicy zdarzenia samodzielnie opuścili środki transportu, a przybyłym na miejsce strażakom zgłosili dolegliwości bólowe. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia następnie strażacy przystąpili do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia do czasu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego - komentuje zdarzenie st. kpt. Tomasz Patryas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Utrudnieniu na skrzyżowania trwały blisko godzinę.

Otrzymaliśmy także ustalenia krotoszyńskiej policji. 

- 32-letnia mieszkanka Krotoszyna kierując samochodem marki Opel, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu oznakowanemu radiowozowi policyjnemu marki VW Transporter, którym kierował funkcjonariusz zespołu patrolowo-interwencyjnego. Kierująca nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu i wjechała na nie na czerwonym świetle. Kierujący byli trzeźwi. Funkcjonariusze zostali przewiezieni na SOR. Mają obrażenia poniżej dni siedmiu. Sprawczyni  została ukarana mandatem karnym kredytowanym w wysokości 1 500 zł - informuje asp. sztab. Piotr Szczepaniak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

 

- Fotorelacja -


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.