iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej

Płytki ceramiczne CERAMEX
Szkółka roślin ozdobnych Bielawni
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


Informator rolniczy - dla rolnika

Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
Informator rynku pracy MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna
Wyścigi samochodowe

Kolejny udany weekend zespołu KM Racing Team!

2021-09-16 13:09:00

Zdjęcie: KM Racing Team
Za nami trzeci weekend Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski oczywiście z udziałem krotoszyńskiego zespołu KM Racing Team.

Czwartkowe (9 września) treningi z udziałem Mateusza i Krystiana Ciesiółków, przebiegły spokojnie i pozwoliły sprawdzić auta przed dalszą częścią weekendu wyścigowego. Kolejny dzień rozpoczął się od badania technicznego pojazdów.

W piątkowe popołudnie odbyły się także kwalifikacje do sobotniego wyścigu. Krystian ukończył je na pierwszym miejscu, a jego brat na trzecim w klasie DN2 dla samochodów o pojemności do 1300 ccm.

- W sobotę startowaliśmy w mokrym wyścigu, który zawsze charakteryzuje się większą nieprzewidywalnością. Już na starcie do okrążenia formującego, samochód Krystiana nie chciał odpalić i musiał startować do wyścigu z alei serwisowej. Z kolei ja, po zachowawczym starcie, straciłem kilka pozycji, potem kilka odrobiłem, ostatecznie kończąc na piątym miejscu. Krystian udział w wyścigu zakończył na  trzeciej lokacie - relacjonuje Mateusz.

Niedzielny poranek to druga sesja kwalifikacyjna do popołudniowego wyścigu. Znakomicie spisali się w niej kierowcy z Krotoszyna kończąc tę rywalizację - Krystian, jako pierwszy, a Mateusz na drugim miejscu w klasie DN2. Sam wyścig rozpoczął się bardzo dobrze dla KM Racing Team. Ostatecznie linię mety, jako pierwszy przejechał Krystian, a jego brat jako trzeci.

- Przesyłamy podziękowania dla naszych sponsorów: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna, Obróbka Skrawaniem Podskarbi oraz Miastu Krotoszyn, którzy wspierają nas w naszej pasji jak również kibicom którzy pojawili się na torze i nas wspierali.Fotorelacja


Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta PGKiM Sp. z o.o.

Reklama - OSK AS Maria Maśniak
Kredyty Krotoszyn - Pośrednictwo kredytowe - Najfinanse Tomasz Gierko

KUP BILET - Kabaret Paranienormalni - Bez znieczulenia
Wiadomości z przedszkoli i szkół z powiatu krotoszyńskiego.

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM


Mapa - Pojemniki na plastikowe nakrętki FACEBOOK ikrotoszyn.pl
Na sygnale


Dni Karpia 2021