iKrotoszyn.pl reklamy
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej
iKrotoszyn.pl - reklamuj się w gazecie internetowej


Adam 1 agencja reklamowa

TEOMINA SPORT - SIŁOWNIA - FITNESS

Reklama - STOLARSTWO KAMIL SUCHORZEWSKI
PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura
PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE

Informator rynku pracy
Wyścigi samochodowe

Kolejny udany weekend KM Racing Team!

2020-09-02 13:09:00

Zdjęcie: Archiwum KM Racing Team
Od 27 do 29 sierpnia odbyły się kolejne dwie rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski, w których po raz kolejny wziął udział krotoszyński zespół barci Mateusza i Krystiana Ciesiółków KM Racing Team.

- Tym razem na ten weekend wyścigowy udało się nam już przygotować dwa auta startujące w tej samej klasie, a więc Dywizji Narodowej 2. Nasz weekend zaczął się od przygotowania aut poprzez udział w czwartkowych treningach - relacjonuje Mateusz Ciesiółka.
 
W piątek odbyły się kwalifikacje do trzeciej rundy WSMP. - Były one dla nas bardzo udane. Ukończyliśmy je na pierwszym i trzecim miejscu w swojej klasie. W wyścigu wszystko ułożyło się pozytywnie dla nas. Na tych samych pozycjach ukończyliśmy nasz udział w pierwszym wyścigu weekendu. Krystian wygrał naszą klasę, a ja uplasowałem się na trzecim miejscu - tłumaczy Mateusz.
 
 
Na sobotę również zostały zaplanowane kwalifikacje oraz wyścig. - Kwalifikacje rozpoczęły się z samego rana na przesychającym torze. Podobnie jak poprzednio ukończyliśmy je na pierwszym i trzecim miejscu w klasie DN2.
Wyścig rozpoczął się pomyślnie dla zespołu KM Racing Team. Niestety, w jego połowie awarii uległ jeden z samochodów krotoszyńskiej ekipy. Drugie auto ukończyło wyścig na drugim miejscu w DN2. 
 
- Weekend był dla nas bardzo udany. Kolejne zmagania już za trzy tygodnie, od 18 do 20 września. Przesyłamy również podziękowania dla naszych sponsorów, są to: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firma Jotkel oraz MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Miastu Krotoszyn, który wspiera nas w naszej pasji.


Fotorelacja


Wspieraj firmy z Twojego regionu! kupujlokalnie.online

Conditor Ubezpieczenia Oddział Krotoszyn


Reklama - OSK AS Maria Maśniak

Informator ślubny - organizacja, tradycje, porady

Reklama - Ciesielstwo - Dekarstwo - Pokrycia dachowe | Sławomir Głód
Reklama - Lombard Smok Krotoszyn - Gotówka od ręki - Skup złota, skup srebra
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ - DANE KONTAKTOWE


iPomagamy - akcje charytatywne krotoszyn, zbiórki pieniędzy krotoszyn
Wiadomości kulturalne z Krotoszyna

iKrotoszyn.pl reklamy
Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową Zamów reklamę kontaktując się z naszą lokalną Gazetą Internetową