iKrotoszyn.pl reklamy
Wyścigi

Kolejny start Franka. Tym razem nie obyło się bez problemów na torze...

2023-05-18 13:05:00
Zdjęcie: KM Racing Team

Krotoszyński zespół KM Racing Team wziął udział w kolejnym wyścigowym weekendzie. Tym razem na Kartodrom Bydgoszcz odbyła się trzecia runda Rok Cup Poland.


- Zawodnicy pokazów Baby Rok dopisali i Franek miał się z kim ścigać. Z wyjazdu na wyjazd Franciszek jeździł coraz to szybciej, poprawiał swoją nitkę wyścigową co przynosiło lepszy rezultat w czasie okrążenia. Groźnie wyglądającą sytuację Franek przeżył w piątek popołudniu. Wraz drugim zawodnikiem zahaczyli się kołami, obróciło ich i obaj wylądowali w trawie. Kolega Franka mógł kontynuować jazdę. Niestety, Frankowi spadł łańcuch i przedwcześnie skończył czwartą sesję wyjazdową tego dnia - relacjonuje tata Franka, Mateusz Ciesiółka. Całe szczęście reszta weekendu przebiegła już bez większych przygód, a zawodnik dysponował bardzo dobrym tempem.

Kolejne zawody odbędą się na torze w Słomczynie na początku czerwca. - Teraz mamy chwilę odpoczynku, czas na treningi i po 3,5 tygodnia powrót na tor - mówi M. Ciesiółka.

- Bardzo dziękujemy naszym kibicom za doping oraz firmom, które pomagają nam w tym roku w naszym udziale w całym sezonie kartingowym 2023, a mowa tu o firmach: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Obróbka Skrawaniem Podskarbi.

List do redakcji

Czytaj również

jan mar skutery motory
LAGUNASHOP
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
OSK PAWEL PIETRZAK KROTOSZYN PRAWO JAZDY
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU
SOLARMAT
OSK AS Krotoszyn | Maria i Zenon Maśniakowie | Kursy na prawo jazdy | Kategorie AM, A1, A2, A, B, E/B
Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.