iKrotoszyn.pl reklamy
Wyścigi

Kolejny start Franka. Tym razem nie obyło się bez problemów na torze...

Zdjęcie: KM Racing Team

Krotoszyński zespół KM Racing Team wziął udział w kolejnym wyścigowym weekendzie. Tym razem na Kartodrom Bydgoszcz odbyła się trzecia runda Rok Cup Poland.

- Zawodnicy pokazów Baby Rok dopisali i Franek miał się z kim ścigać. Z wyjazdu na wyjazd Franciszek jeździł coraz to szybciej, poprawiał swoją nitkę wyścigową co przynosiło lepszy rezultat w czasie okrążenia. Groźnie wyglądającą sytuację Franek przeżył w piątek popołudniu. Wraz drugim zawodnikiem zahaczyli się kołami, obróciło ich i obaj wylądowali w trawie. Kolega Franka mógł kontynuować jazdę. Niestety, Frankowi spadł łańcuch i przedwcześnie skończył czwartą sesję wyjazdową tego dnia - relacjonuje tata Franka, Mateusz Ciesiółka. Całe szczęście reszta weekendu przebiegła już bez większych przygód, a zawodnik dysponował bardzo dobrym tempem.

Kolejne zawody odbędą się na torze w Słomczynie na początku czerwca. - Teraz mamy chwilę odpoczynku, czas na treningi i po 3,5 tygodnia powrót na tor - mówi M. Ciesiółka.

- Bardzo dziękujemy naszym kibicom za doping oraz firmom, które pomagają nam w tym roku w naszym udziale w całym sezonie kartingowym 2023, a mowa tu o firmach: Agencja BiW Ubezpieczenia, Tablice24.com.pl, Gazeta Internetowa iKrotoszyn.pl, firmie Jotkel, MC TEAM Agencja Interaktywna oraz Obróbka Skrawaniem Podskarbi.Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
WALBET
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKU


SMOK SKUP-SPRZEDAŻ

Kurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.