iKrotoszyn.pl reklamy
Z powiatu

Kolejny policyjny pościg za nietrzeźwym kierowcą

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

Policjanci z krotoszyńskiej drogówki zatrzymali po pościgu 52-latka, który kierując peugeotem nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Jak się okazało, mężczyzna miał do tego powód - był nietrzeźwy, miał prawie pół promila alkoholu w organizmie.

To już kolejny policyjny pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. - Funkcjonariusze krotoszyńskiej drogówki dali sygnał do zatrzymania się kierującemu samochodem osobowym marki Peugeot. Mimo użycia sygnałów świetlnych i dźwiękowych przez policjantów, kierujący nie zatrzymał się i kontynuował jazdę. Policjanci rozpoczęli pościg ul. Krotoszyńską w Rozdrażewie, jednocześnie informując o zaistniałej sytuacji oficera dyżurnego. W trakcie pościgu kierujący wjechał na pole, gdzie następnie porzucił swój pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo w kierunku budynków mieszkalnych. Chwilę później mężczyzna został zatrzymany okazało się, że jest on 52-letnim mieszkańcem powiatu krotoszyńskiego - informują krotoszyńscy mundurowi.

Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie prawie pół promila alkoholu. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 

Źródło: KPP Krotoszyn
Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.