iKrotoszyn.pl reklamy
Siatkówka

Kolejny mecz przed własną publicznością. Czy na konto krotoszyńskiego zespołu ponownie trafią trzy punkty?

Już w najbliższą sobotę, seniorzy ROsmosis-Wawrzyniak KKS Astra Krotoszyn rozegrają swoje drugie spotkanie w rundzie rewanżowej.

Krotoszynianie, pod wodzą Tobiasza Kubickiego, mają sporą szansę na poprawę swojej zdobyczy punktowej. W najbliższą sobotę o godz. 16.00 w hali CSiR przy ul. Młyńskiej 2B w Krotoszynie, podejmować bowiem będą ostatni zespół w tabeli - MUKS Czarni Kępno.

Warto przypomnieć, że z pierwszego pojedynku pomiędzy tymi drużynami, zwycięsko wyszli krotoszynianie. Z pewnością przyjezdni będą chcieli zrewanżować się za niepowodzenie w tamtym spotkaniu. Zapowiada się więc emocjonująca rywalizacja.

Zachęcamy więc do kibicowania siatkarzom w hali w byłej jednostce wojskowej. Z pewnością gorący doping poniesie ich do kolejnego zwycięstwa!

A na naszym fanpage'u oczywiście relacja na żywo.

 

Przy okazji przypominamy, że Centrum Sportu i Rekreacji Wodnik w Krotoszynie organizuje kolejną akcję pomocy Grzegorzowi Wiertlewskiemu - nauczycielowi wychowania fizycznego w ZSP2, siatkarzowi, sędziemu siatkarskiemu, od wielu lat związanemu z krotoszyńską Astrą, kierownikowi sekcji siatkarskiej w tym klubie, trenerowi młodych siatkarek i juniorów oraz honorowemu krwiodawcy. Grzegorz od kilku tygodni zmaga się z ciężką chorobą i potrzebuje pomocy, a dokładnie - szpiku kostnego.

Sklep internetowy z włoskimi produktami - allitaliana.pl

Czytaj również

PARK ROZRYWKI RODZINNEJ LOCZEK KROTOSZYN
AZW KROTOSZYN
ERIKO MOBILNY ŻURAW
DOM ZDROWIA KROTOSZYN
4yourcar - Sklep Motoryzacyjny w Krotoszynie
Polub nas na Facebooku - ikrotoszyn.pl
REKLAMA W DODATKUKurczak z rożna | Smażalnia ryb | Imprezy | BAR u ŻABY - Koźmin Wlkp.